Okullar kapatılmayacakmış

Kanka şimdi şöyle okulda çok yayılıyor fakat bu kapansın diyen tayfa genelde konserlerden konsere koşan tipler o yüzden bence 21 günlüğüne her yer kapatılmalı ve 21 gün içinde yetişkin sayılan bireylerin hepsine aşı vurulmalı. Bu süre zarfında(21) COVID hastası olanlar da atlatacak. 21 gün kapanmadan sonra maskeye bir süre devam edip 18 yaş altının hızlıca aşılanması ve aşılanan her bir bireyin okula 3 gün gitmemesi gerekli. 3 gün bağışıklık dibi gördüğü için başka hastalıklar kapılabilir. Çin dediğim gibi yendi COVID salgınını. Aşısız yendiler diye bir durum yok yani.

Kanka şimdi şöyle okulda çok yayılıyor fakat bu kapansın diyen tayfa genelde konserlerden konsere koşan tipler o yüzden bence 21 günlüğüne her yer kapatılmalı ve 21 gün içinde yetişkin sayılan bireylerin hepsine aşı vurulmalı. Bu süre zarfında(21) COVID hastası olanlar da atlatacak. 21 gün kapanmadan sonra maskeye bir süre devam edip 18 yaş altının hızlıca aşılanması ve aşılanan her bir bireyin okula 3 gün gitmemesi gerekli. 3 gün bağışıklık dibi gördüğü için başka hastalıklar kapılabilir. Çin dediğim gibi yendi COVID salgınını. Aşısız yendiler diye bir durum yok yani.
Aşı korona virüsü geçirmiyor, sadece bağışıklık kazandırıyor. Aşı olmasına rağmen çevremde korona virüse kapılan bolca insan var.

Bizim üniversitede inanın uzaktan eğitim yüz yüze eğitimden daha yorucuydu. Sınavlarda kopya çekmeye ihtimal yoktu. Buna rağmen uzaktan eğitim istiyorum. Çünkü teorik dersler için okula gitmek saçma geliyor.
O kadar katılıyorum ki.Teorik dersler için gitmeye gerek yok cidden.

Anlayın artık. O okula tıpış tıpış, paşa paşa gidilecek. Gitmezseniz "aileniz göndermiyor." diye ailenizden alırlar, hayatınızın bir kısmını Çocuk Esirgeme Kurumu'nda geçirmek zorunda kalırsınız. Her Türk vatandaşı ne olursa olsun Lise'ye kadar 12 yıllık eğitimi almak zorunda. Her bir kuruş arttığında açılan Dolar ve Euro konularına döndü.

Geri
Yukarı