Okullar ne zaman açılıyor?

BurakPalabiyikkk

Hectopat
Daha fazla  
27 Mart'ta bazı ilçelerde okul açıldı ve onun açıklaması ile beraber 24 Nisan'da bütün okullar açılacak dendi diye hatırlıyorum. Dün de "24 Nisan'da açılacak okullar" diye bir liste yayınlandı. Geriye kalan okullar ne olacak? Onları direkt haritadan silip "bütün okulları" açmış mı olacağız (!)

Hasarlı okulları açamayacaklarına göre?

Konteyner da ders verecekmiş galiba öğretmenler, amcamı çağırmışlar.

Bütün okulları açacağız demediler. 81 ilde -tüm illerde- tüm ilçelerde eğitim öğretime yeniden başlayacağız dediler ki zaten açıklama yapıldığında 79 ildeki tüm ilçelerde eğitime öğretime yeniden başlanmıştı.

Çoğu okul da ya taşımalı ya da ikili öğretime geçer. Konteynerlarda veya çadırlarda da ders verme durumu var tabii.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hasarlı okulları açamayacaklarına göre?

Konteyner da ders verecekmiş galiba öğretmenler, amcamı çağırmışlar.
Paylaşılan listeye göre bazı okullar yerinde açılıyor, bazıları da bahçelerindeki çadırlarda falan. Geriye kalan okullarla ilgili bir açıklama yok.

Bütün okulları açacağız demediler. 81 ilde -tüm illerde- tüm ilçelerde eğitim öğretime yeniden başlayacağız dediler ki zaten açıklama yapıldığında 79 ildeki tüm ilçelerde eğitime öğretime yeniden başlanmıştı.

Çoğu okul da ya taşımalı ya da ikili öğretime geçer. Konteynerlarda veya çadırlarda da ders verme durumu var tabii.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
27 Martta 79 ilde okullar açık değildi,sadece 71 ildeki okullar ve 10 ildeki bazı ilçeler açıktı.

Paylaşılan listeye göre bazı okullar yerinde açılıyor, bazıları da bahçelerindeki çadırlarda falan. Geriye kalan okullarla ilgili bir açıklama yok.

27 Martta 79 ilde okullar açık değildi,sadece 71 ildeki okullar ve 10 ildeki bazı ilçeler açıktı.
Videoda 27 Mart'ta 79 ilde okulların açık olduğu söylenmiyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı