Okullar ne zaman kapanacak?

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Son 2 aydır iyice stresli ve sinirliyim. Her sabahın köründe okula gidip gelmek, sevdiğim kadınla 5 haftadır görüşmemem, sınavlar falan falan bunlar iyice bozdu beni. Her gün en az 30 - 40 kere küfür ediyorum ben bunlara. Ve bıktım artık bunalıma girmek üzereyim. Okullar zaman kapanacak? Hiç mi vakalar artmıyor. Allah bilir belki de virüse yakalandım. Tahminen ne zaman kapanır da ben da artık üstümdeki karanlığı bir köşeye fırlatayım?

Ya 1.sınavlardan sonra ya da şu 3 hafta içinde kapanacak gibi böyle çok gidemeyeceğini herkes biliyor özellikle sağlık bakanı.
Kapanması zor. Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanı kararlı kapanmaması konusunda.
Kapanacak olsa zaten kapatacağız derler mi? ziya selçuk döneminde de böyle oldu.

Son 2 aydır iyice stresli ve sinirliyim. Her sabahın köründe okula gidip gelmek, sevdiğim kadınla 5 haftadır görüşmemem, sınavlar falan falan bunlar iyice bozdu beni. Her gün en az 30 - 40 kere küfür ediyorum ben bunlara. Ve bıktım artık bunalıma girmek üzereyim. Okullar zaman kapanacak? Hiç mi vakalar artmıyor. Allah bilir belki de virüse yakalandım. Tahminen ne zaman kapanır da ben da artık üstümdeki karanlığı bir köşeye fırlatayım?

Okula gitmek istemiyorsan açığa geçebilirsin seni tutan yok. Kapansa şimdiye kapanırdı değişen bir şey olmayacak.

Ya 1.sınavlardan sonra ya da şu 3 hafta içinde kapanacak gibi böyle çok gidemeyeceğini herkes biliyor özellikle sağlık bakanı.

Kapanacak olsa zaten kapatacağız derler mi? ziya selçuk döneminde de böyle oldu.
Ziya Selçuk bu kadar kararlı değil idi. Mahmut Özer kesin kararlı kapatmak istemiyor. Üstelik Erdoğan da eğitim sistemi ile o kadar fazla ilgilenmiyordu. Şu anda ipleri komple kendi eline aldı ve kesin kararlı kapatmama konusunda.

Kapanmayacak okullar en son kapanacak kurumlar artık kapatmamak da çok kararlılar yapacak bir şey yok alışacaksınız. Ben de bayılmıyorum okula ama Online eğitimle de olmuyor.

Geri
Yukarı