Okullar geri kapanacak mı?

30 bin vaka olana kadar bakanlık direnir diye düşünüyorum.

Tabii bir de virüsün nerelerde yayıldığı durumu var. Çok fazla öğrenci vaka olarak gitmezse yine kapanmayabilir.

11. sınıfım ve sınıfımda 30 kişi var. Dün PCR testi yaptırdım ve pozitif çıktı.

Müdür bey Cuma-Pazartesi törenlerinde: "Yan yana çok durmayalım. Hemen konuşup ayrılalım." Der ve 10DK bekletir. Çok kere sövmüşlüğüm oldu.

Sosyal mesafe zaten yok. Maske takmayanlarda cabası.

Kapatılmalı, sağlık açısından.

Açık olmalı, uzaktan eğitimden hiç verim alamıyorum.

Bir ortası bulunmalı. Bence sabahcı akşamcı olarak bölmeleri gerekli kapatmaktan ziyade.

Kapanmayacak, açıklamalar yapıldı. Elimizde virüsün ilacı var burada iş size düşüyor aşılarınızı yaptırın denildi.
Komik. Çocuklar aşısız gezincek herhalde, ailesi korona olunca aşısız tek o ya suçlu o olacak. :/
11. sınıfım ve sınıfımda 30 kişi var. Dün PCR testi yaptırdım ve pozitif çıktı.

Müdür bey Cuma-Pazartesi törenlerinde: "Yan yana çok durmayalım. Hemen konuşup ayrılalım." Der ve 10DK bekletir. Çok kere sövmüşlüğüm oldu.

Sosyal mesafe zaten yok. Maske takmayanlarda cabası.

Kapatılmalı, sağlık açısından.

Açık olmalı, uzaktan eğitimden hiç verim alamıyorum.

Bir ortası bulunmalı. Bence sabahcı akşamcı olarak bölmeleri gerekli kapatmaktan ziyade.

Geçmiş olsun ilk öncelikle.

Bizde özel okul moment olduğu için işler biraz daha kötüleşiyor. İlk 2 hafta alışma sürecimiz vardı ve yanımdaki temaslı.

Kimse de maske takmıyor. Sınıfta tek maske takan ben olacağım neredeyse.
Belki de şu an koronayımdır.

Komik. Çocuklar aşısız gezincek herhalde, ailesi korona olunca aşısız tek o ya suçlu o olacak. :/

Geçmiş olsun ilk öncelikle.

Bizde özel okul moment olduğu için işler biraz daha kötüleşiyor. İlk 2 hafta alışma sürecimiz vardı ve yanımdaki temaslı.

Kimse de maske takmıyor. Sınıfta tek maske takan ben olacağım neredeyse.
Belki de şu an koronayımdır.
Teşekkür ederim. Aşı olmadım fakat normalim. Grip gibi geçirenlerdenim Allah'a şükür. :D

Sabahçı akşamcı olarak olmalı. Okulda yanlış hatırlamıyorsam 500 küsür öğrenci var. Tenefüslerde izdiham oluyor zaten.

Belkide o izdihamın içinde maske takmayanlara bulaştırmış olabilirim.

Katı kurallar getirilmeli. Hafif olduğunda kimse umursamıyor...

Geri
Yukarı