Okullar neden 2 Temmuz'da kapanıyor?

Kim 30 derecede pişik olmak ister?
Bilmiyorum ben okulların açılmasını şuana kadar hiç istememiştim ama artık sınavlar iptal olunca, konular bitince gitmemek için bir sebebim kalmadı benim. Gideriz takılırız falan güzel olur bence.

Çünkü 10 ayda yapamadıklarını 1 ayda yapacaklarını sanıyorlar, eğitim bakanının acilen görevden alınması lazım. Her dersten 7 ünite var yetişmiyor ki, bir de hepsinden en az 20 sayfa ödev atıyorlar.

Ortamın iyiyse yap fakat eve geldiğinde de pişik olma.
Hocam siz diyince aklıma geldi: 7. sınıfta haziranda sınıfın yarısı yokken hocadan 20 dk'da bir yüzümüzü yıkamak için izin alıyorduk haziranın sonlarına doğru çok daha zor olur haklısınız sanırım biraz 🤣 .
Çok kalmadı fakat bitsin diye hızlı anlatıyorlar, anlamıyorum. Bizim okulda katılan olmaz üniteler bittikten sonra :D
Bizde şuanda sınavlar iptal diye kimse gelmiyor. Daha doğrusu bizim sınıf hariç normalde 33 kişi falan oluyorduk şimdi 22 diğer sınıflar 10 kişilermiş.

Merhaba. Bu durumu hep merak ettim. Okullar neden bu kadar geç kapanıyor? Çoğu dersin konusu bitti. Çoğu da bitmek üzere. Yoksa konular sadece bizim okulumuzda mı bitti? Sizde durumlar nasıl? Ne düşünüyorsunuz?
Bu bilinçli olarak yapılan bir şey ve çok zekice yapılmış. İlk önce sınavları yapıyorlar ve sınavlar bitiyor daha sonra okulu geç kapatıyorlar sınavlar bittiği zamanda bu kez öğrenciler okula gelmiyor ve gelmeyince ise Öğretmenlerin maaşını kesiyorlar ve Maaş kime kalıyor sizce tabi ki baştakilere. Bu kez sınavı isteğe bağlı yaptılar ki kimse sınava girmesin kimse sınava giremezse sınav olmayacağı için canlı derslere de katılmayacak. Ben kendimden örnek vereyim. Lise 2'ye gidiyorum ve canlı derse katılan tek erkek benim Evet yanlış duymadınız sınıfta ki tek erkek benim canlı derse katışan zaten 40 kişilik sınıftan 3 kişi katılıyor ve böylece kimse derse girmeyince öğretmenlerin maaşı kesiliyor ve para baştakilere kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı