Okullar neden açılıyor?

Sağlığımız için bu şart.

Uzaktan eğitimi dikkatle dinleyen ve çalışan öğrencilere her ay belirli bir maaş verilsin. Öğrencilerin çoğu, uzaktan eğitimi dikkate almıyor. Ödül sistemi şart.
Maaş mı? Ciddi misiniz hocam? Biraz daha açabilir misiniz konuyu? Ne gibi bir maaş?

Maaş mı? Ciddi misiniz hocam? Biraz daha açabilir misiniz konuyu? Ne gibi bir maaş?
Burs gibi düşünebilirsiniz. Her ay 500 TL ödül gibi. En azından, corona virüs bitene kadar online eğitime önem veren öğrencilere verilen, küçük küçük ödüller gibi.

Burs gibi düşünebilirsiniz. Her ay 500 TL ödül gibi. En azından, corona virüs bitene kadar online eğitime önem veren öğrencilere verilen, küçük küçük ödüller gibi.
Kusura bakmayın hocam, Ziya Selçuk öğretmen maaşlarının onlara ciddi bir yük olduğunu söylemişti.
Para yetiştiremiyorlar. Öğrencilere para vermezler, imkansız hocam.

Uzaktan eğitimi dikkatle dinleyen ve çalışan öğrencilere her ay belirli bir maaş verilsin. Öğrencilerin çoğu, uzaktan eğitimi dikkate almıyor. Ödül sistemi şart.
Fena bir düşünce değil ama uygulamada sıkıntı yaşanır. Ekonomiden bahsetmiyorum bile.

Ek olarak uzaktan eğitim bana göre verimsiz, sözde verilen dersler. Ben pek yararını göremedim.

Yine de küçük miktarlarda denenebilir, katılıyorum.

Fena bir düşünce değil ama uygulamada sıkıntı yaşanır. Ekonomiden bahsetmiyorum bile.

Ek olarak uzaktan eğitim bana göre verimsiz, sözde verilen dersler. Ben pek yararını göremedim.

Yine de küçük miktarlarda denenebilir, katılıyorum.
Eğer verimsiz dersler ve sağlığıımızı tehlikeye atmak arasında kalsaydım, hiç düşünmeden verimsiz dersleri seçerdim hocam. Biz canımızı sokakta bulmuyoruz.

Cafeler, avmler eğlence yerleri heryer açık ama konu okula gelince tehlikeli mi oluyor? Herkes dışarıda virüs var diye okul açmamak saçma nereye kadar böyle?
Ben sırf Corona var diye hiç dışarı çıkmıyorum. Bir tek babam çıkıyor ama onuda uyarıyorum. Alışveriş için çıkıyor genelde ancak benim tavsiyem Migros Online alışveriş.
Cafeler, avmler eğlence yerleri heryer açık ama konu okula gelince tehlikeli mi oluyor? Herkes dışarıda virüs var diye okul açmamak saçma nereye kadar böyle?
Ben sokakta, insanlardan uzak alanlarda dahi dolanırken bile rahat hissedemiyorum. Cisimlerde bile Corona virüs olabileceğini düşünüyorum.

Aslında reel açıdan bakınca çok üzüntülü bir durum ama haayat şartları ötürü gülme attım, keşke ama burası Türkiye.
Hocam çok iyi kalplisiniz ama biz İskandinav ülkesi değiliz, ekonomimiz belli, öğrenci sayımız belli...
Dostum diyanet öğrencilerine burs verip tıp öğrencilerine vermeyen bir TÜBİTAK bize ne verebilir ki ?

Geri
Yukarı