Okullardaki akıllı tahtalara Windows 11 kurulur mu?

Bütün kısıtlamalar kaldırılır (TPM ve işlemci kısıtlaması) ise mümkün, herhangi sürücüde sıkıntı çıkar ise Windows 10 yükleyicisi ile Windows 10 kurup tahtayı kendi haline bırakın,
Demek istediğim tahta bozulur ise içinde kesinlik ile Windows 10 olsun ki adamlar ne yaptığınızı anlamasın (gerekir ise USB üzerinden Windows 10 kurun.)
Vestel gelip ya sorunu çözer ya da bilgisayarı değiştirir. (Herhangi biri sizi ispiyonlamaz ise hiçbir şey anlaşılmaz)

(Hocalarınız Windows 11 kurulumuna izin vermez nedeni ise; işletim sisteminde olan bütün kısıtlamaların kalkacak olması)

Hocam akıllı tahtalarda site ye girmemekten başka bir kısıtlama var mı?

Onun çözümü kolay. Ben yükledim bir ton.
Yönetici olmadan.
Ben bizim tahtanın yönetici şifresini bulup arkadaşlar ile tahtayı dingo'nun ahırına çevirmiştim, hocalar anlayınca hop bütün tayfa disipline gitmiş ve bilgisayarımız sıfırlanmıştı.

Sonunda tahtada NFS oynarken nöbetçi öğretmen tarafından yakalandık.

Ben bizim tahtanın yönetici şifresini bulup arkadaşlar ile tahtayı dingo'nun ahırına çevirmiştim, hocalar anlayınca hop bütün tayfa disipline gitmiş ve bilgisayarımız sıfırlanmıştı.

Sonunda tahtada NFS oynarken nöbetçi öğretmen tarafından yakalandık.
Aynen internetten yöneticisi şifresi buldum. Tenefüsde başkanlar olmayınca uçak uçuruyoruz.

Bizim Tarih hocası Teknolojiye baya meraklı biri. Biz kuralım demedik ama kendi sınıfı yani bizim sınıfa kendi kurmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı