Okulların açılmasından memnun musunuz?

Okulların açılmasından memnun musunuz?

• Evet

Oy: 81 55,1%
  • Hayır

Oy: 66 44,9%

• Oy verenlerin toplamı
    147
Açılmasından memnumum çünkü 10. sınıf önemli bir sınıf. Ona göre bölüm seçicem ama bana kapancakmış gibi geliyor.

@wenomechainsama kardeşim, orta okul vb. yerlerde uzaktan eğitimle belki götürürsün ama üniversite ve lisede uzaktan eğitimin bir faydası yok. Yüz yüze eğitim olmadığı sürece YKS gibi sınavlarda öğrenciler başarı elde edemez, üniversite okuyanlar başarılı olamaz.

Çok rezil bir durumdayız.
Eğer 1 yıl daha uzaktan eğitim ile geçerse 2005-2006-2007 nesli çöp olacak.

Ancak okullar yüz yüze açıkken vakaların patlamaması için lüzumsuz yerlerin, örneğin sinema ve kafeler gibi keyfi yerler, kapatılması lazım ama bizde de bunu kaldıracak ekonomi yok.

Ya eğitim için ekonomiyi daha kötü yapacaklar mecbur ya da ekonomi için eğitimi harcayacaklar.
Hangisi daha kötü karar veremiyorum...
@wenomechainsama kardeşim, orta okul vb. yerlerde uzaktan eğitimle belki götürürsün ama üniversite ve lisede uzaktan eğitimin bir faydası yok. Yüz yüze eğitim olmadığı sürece YKS gibi sınavlarda öğrenciler başarı elde edemez, üniversite okuyanlar başarılı olamaz.

9. sınıfı kendim çalışarak geçtim hiçbir canlı derse girmedim. Tüm derslere giren, düzenli not tutan öğrencilere 5 puan fark atarak 10. sınıfa geçtim.

Ben zeki ya da çalışkan değilim uzaktan eğitim çok verimsiz lisede 🤷

Ortaokulda da bir faydası yok uzaktan eğitimin onu söyleyeyim. Ve sana kesinlikle katılıyorum.

9. sınıfı kendim çalışarak geçtim hiçbir canlı derse girmedim. Tüm derslere giren, düzenli not tutan öğrencilere 5 puan fark atarak 10. sınıfa geçtim.

Ben zeki ya da çalışkan değilim uzaktan eğitim çok verimsiz lisede 🤷
Kendime kızıyorum 11.sınıfı neden kendin çalışmadın derslere katıldın diye.
En iyisini yapmışsın.
Sonuç 11.sınıfım eksik.
Bu yıl alan değiştiriyorum.

Bana kalırsa uzaktan eğitim yapılması lazim günde 5 saat giremeyen girmesin fazla not falan da olmasın herkesin elinde telefon tablet var.

Online eğitimden zerre bir şey anlamadım. Şu anda 10. sınıfım 8. sınıfın 2. döneminin başlarından beri uzaktan eğitim yapıldı elde 0.

Kendime kızıyorum 11.sınıfı neden kendin çalışmadın derslere katıldın diye.
En iyisini yapmışsın.
Sonuç 11.sınıfım eksik.
Bu yıl alan değiştiriyorum.

Günde 6 saate yakın ekran başında sadece hoca dinleyerek zaman geçirmek pek mantıklı gelmedi bana.
Bir de hocalar dersler 40dk yerine 30dk olduğu için not tutmayı sonraya bırakıyorlar o an aldırmıyorlar tam çıldırmalık.
7 saat canlı ders, hocaların aldırdığı ekran görüntülerini deftere geçirmek, ödevleri yapmak derken tüm gün bitiyor.
Anlamadığımız konuyuda rüyamızda çalışırız artık :)

Evet, memnunum. 2 yıl boyunca uzaktan eğitim gördük, uzaktan eğitim de düzgün bir halt değildi zaten. 8. sınıfın 2. dönemi ve 9. sınıf uzaktan eğitimleydi, akılda kalan pek bir şey yok. Bari 10. sınıf yüz yüze olsun. Daha okulu göremeden 10. sınıf oldum. Bunun bir de bölüm seçmesi var tabii. Bu sene de uzaktan olursa ne seçeceğime de adam akıllı karar veremem.

Geri
Yukarı