Okulların açılmasından memnun musunuz?

Okulların açılmasından memnun musunuz?

• Evet

Oy: 81 55,1%
  • Hayır

Oy: 66 44,9%

• Oy verenlerin toplamı
    147
Bu dediğine kendin inanıyor musun? O kadar konser, düğün, toplu taşıma, eğlence merkezleri, kafeler, AVM'ler açıkken okulun kapalı olması mı vakaları düşürecek? Okullar şuan zaten kapalı ama vaka sayısı ve ölü sayısı günden güne artıyor.
Her yer açık zaten. Kimsenin maske taktığı yok, bir tek okullar kapalı. Madem kimse dikkat etmiyor, o zaman okulları açacaksın. Okulların kapalı olması bir şey ifade etmiyor. Biz de isteriz gerekli önlemler olsun ama böyle bir halkla olmayacak iş. Maskeyi takmayı bilmeyen halkla bu iş yürümez.

Okulları açacaklar, millet para harcayacak ekonomiye artısı olacak bu durumun. 1 hafta sonra ise okulları kapatacaklardır, hep böyle yaptılar geçen sene, bu senede yaparlar. Yoksa eğitim falan bu devletin umrunda olsa her yere imam hatip açarlar mı? İmam hatip liselerine en büyük bütçeyi verirler mi? Bu ülkede eğitim tamamen fiyasko. YKS sınavını 1 sene kolay 1 sene zor yapıyorlar bu hep böyle olmuştur, kimsenin emeğine bakmıyor bu devlet.

Kardeşim günlük vaka sayısı çıkmış 300-400 e-Okul açılınca 500-600 çıkınca bir hareket çekerdim kusura bakmayın ama milli eğitim bakanına.
Evde oturma yasağı gelmeli vakalar düşürülmeli ki okullar açılınca insagrqmdan milli eğitim bakanına sovmesinler.

O zaman 4 yıl beklersin okula gitmek için kardeşim. Sonrada LGS/YGS de afallarsın.

Geri
Yukarı