Okulların Kapanmasına Son 8 Gün!

Hangi belge?

• Takdir 100.00 - 90.00

Oy: 13 25,0%
  • Takdir 89.99 - 85.00

Oy: 8 15,4%
  • Teşekkür 84.99 - 80.00

Oy: 10 19,2%
  • Teşekkür 79.99 - 70.00

Oy: 15 28,8%
  • Hiçbir şey 69.99 - 50.00

Oy: 7 13,5%
  • Hiçbir şey 49.99 - 30.00

Oy: 1 1,9%
  • Hiçbir şey 29.99 - 00.00

Oy: 0 0,0%
  • Üstün Başarı Belgesi

Oy: 4 7,7%
  • Başarı Belgesi

Oy: 4 7,7%
  • Onur Belgesi

Oy: 6 11,5%

• Oy verenlerin toplamı
    52
  • Anket kapandı .
Birde çocuğunu ''yarış atı'' olarak gören aileler var onlara çık sinir oluyorum. Çocuk 90 almış ağlıyor. Her şey ailede bitiyor. Bazı insanlar çocuğunu zekasını '' NOTLAR '' yüzünden keşfedemiyor. Oysaki o çocuk müthiş yerlere gelecek biri iken. Bu sistem değiştirilmeli ondan öncede bu Ailelerin kafa YAPISI değişmeli ! ! !
Yemin ediyorum sonuna kadar katılıyorum. Abi şu son yapılan TEOG'dan 120 soruda 4 yanlış yapmışım, neden 1-2 yanlış yapmadın diyor. Bir de sınavlarda 95'in altına düşme diyor. Yemin ediyorum inek oldum inek.

10. sınıfta bilişimin en iğrenç dersi olan Teknik Resim'den kalmıştım. Bir el hiç mi bir şey çizemez arkadaş. O gün bu gündür, hiç zayıf yok. Karne ise her zamanki gibi teşekkür..

10. sınıfta bilişimin en iğrenç dersi olan Teknik Resim'den kalmıştım. Bir el hiç mi bir şey çizemez arkadaş. O gün bu gündür, hiç zayıf yok. Karne ise her zamanki gibi teşekkür..
Ben 10.sınıf Makine bölümü okuyorum. Teknik resimden o şerefsiz hoca "Bırakacağım seni dersten" dedi kalsam geçer miyim ? Yoksa okuldan atılcam. Anlayışta göstermiyor şerefsiz.

Buradan hayatı boyunca görebileceği en iyi ödevi vermeme rağmen 70 veren edebiyat hocasına selam olsun.

Sent from my GT-I8190 using Forum Fiend v1.2.7.

O derste felaket çizimler yapardım :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı