Okulu bırakıp sanayiye girmek

SwindelieR

Hectopat
Daha fazla  
2 gün önce pederle kavga ettik çok içine girmiyorum dedi ki sana mezun hakkı tanımayacağım. 1 senen var dedi 12. sınıfta kazandın kazandın, kazanamadın kötü bölüme yollarım veya adam gibi okulu bırakmak istiyorum dersen sanayiye yollarım dedi. Şu an bende okuma hevesi hiç yok derslerden nefret ediyorum kendi işimi kurmak istiyorum. Üniversiteyi gereksiz görüyorum daha 11. sınıfım. Sizce ne yapmalıyım?

12. sınıfı da bitir öyle sanayiye geç. 9, 10, 11 okudun. 3 senelik emeğini yakma 1 sene daha oku en azından lise mezunu ol. Zaten derslere çalışmana gerek yok liseyi bitirmen için.

2 gün önce pederle kavga ettik çok içine girmiyorum dedi ki sana mezun hakkı tanımayacağım. 1 senen var dedi 12. sınıfta kazandın kazandın, kazanamadın kötü bölüme yollarım veya adam gibi okulu bırakmak istiyorum dersen sanayiye yollarım dedi. Şu an bende okuma hevesi hiç yok derslerden nefret ediyorum kendi işimi kurmak istiyorum. Üniversiteyi gereksiz görüyorum daha 11. sınıfım. Sizce ne yapmalıyım?

Hocam rahatlık bakımından okul çok rahat. Çalışmak gerçekten çok zor. Ben sadece 1 hafta çalıştım ve nefret ettim hayattan.

Ben de benzer durumdayim, 2. donem ilk sinavlarimda yükselmezsem okuldan alacaklar beni.

Bu dönemde lise okumayana insan muamelesi bile yapılmıyor. Bu nedenle en azından okulu bitir, sonra ne yapıyorsan yap. Ders çalışmak tabii ki eğlenceli değildir bu arada. Kim sever ki?

12 sınıfı da oku sonra geç. 15 tatilde git gör sanayiyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı