Okulun 2. günü nasıldı?

Zaman hızlı geçti benim için.

Bunu yazmanın saati olmayabilir pek. Ama ödevler yeni bitti dostum. İlk günden biraz ağır yüklediler ama olsun. Sanırım birazdan ölü gibi yatacağım.

Gerçekten bilmek istiyorsan çok kötüydü bana hiçbir şey kattığını düşünmüyorum her konuyu zaten biliyordum bana öğretmeseler de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Berbattı. Tüm aklı yarım olanlar bizim sınıfta ve konuşurken çığlık falan atarak konuşuyorlar tam ergenler bu kızlar, üstelik sınıf öğretmeni de gereksiz gereksiz kızan bir öğretmen çıktı. Açığa geçmeyi planlıyorum.

Berbattı. Tüm aklı yarım olanlar bizim sınıfta ve konuşurken çığlık falan atarak konuşuyorlar tam ergenler bu kızlar, üstelik sınıf öğretmeni de gereksiz gereksiz kızan bir öğretmen çıktı. Açığa geçmeyi planlıyorum.
Bende. Bu ödev olayı devam eder ise geçeceğim. Ama okulum baya prestijli diyorlar.
Gerçekten bilmek istiyorsan çok kötüydü bana hiçbir şey kattığını düşünmüyorum her konuyu zaten biliyordum bana öğretmeseler de.
Edebiyat için Arap bir arkadaş var kurs veren. Ondan ders alabilirsin. Bizim ingilizceci de olur(!)

Geri
Yukarı