Okulun ilk günü nasıl geçti?

SerhatSumak

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Okulun ilk günü nasıl geçti? Benimki açıkçası sıkıcıydı, hiç özlememişim okulu. Sürekli herkes birbirine hava atma peşinde, çok sevdiğim arkadaşlarım bile değişmiş. Bir de herkesin aklından düşmeyen şu boy meselesi. Çocuğun biri benimle aynı sınıfta yani 8. sınıf ama boyu 1.50 çocukla dalga geçtiler ve çocuk da bundan şikayetçiydi galiba çünkü direkt ağladı. Açıkçası rahatsız oldum. Benim boyumu da soranlar olur belki, 161. Neyse yani kısacası o okuldaki gereksiz muhabbetleri hiç özlememişim. Ve bu boy meselesi sadece bunlardan biri örnek verdim. Sizinki nasıl geçti?

Merhaba. Okulun ilk günü nasıl geçti? Benimki açıkçası sıkıcıydı, hiç özlememişim okulu. Sürekli herkes birbirine hava atma peşinde, çok sevdiğim arkadaşlarım bile değişmiş. Bir de herkesin aklından düşmeyen şu boy meselesi. Çocuğun biri benimle aynı sınıfta yani 8. sınıf ama boyu 1.50 çocukla dalga geçtiler ve çocuk da bundan şikayetçiydi galiba çünkü direkt ağladı. Açıkçası rahatsız oldum. Benim boyumu da soranlar olur belki, 161. Neyse yani kısacası o okuldaki gereksiz muhabbetleri hiç özlememişim. Ve bu boy meselesi sadece bunlardan biri örnek verdim. Sizinki nasıl geçti?

Bizim okulda öyle şeyler yok 3-4 arkadaşız oyunlar falan oynadık öyle yani benimkisi güzel geçti.

Çok sıkıcı geçti tüm hepsi zaten garip geliyordu daha da garipleşmişler kafasına sarı civciv boyası sürünce havalı olduklarını sanan tipler bir yana demir kolye ve çakma saatler alınca artist olduğunu zanneden tipler diğer yana yani kısacası hiç özlememişim zaten hocalar da zorla anlatıyormuş gibiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hala okuldayım. Başım çatlıyor.

Tek arkadaşım taşındığı için kötü geçti. Sınıftaki aptal kitle yine sınıftaydı ve aşırı kanserlerdi biri TikTok çekiyor biri saçma salak hareketler yapıyor. Özellikle okula telefon getirmek serbest değilken elemanlar sıra altından sıkıntısız bir şekilde kullanıyordu aşırı rahatsız edici. Ara sıra bahçeye çıkıp gezdim muhabbeti saran 1-2 kişi ile konuştum onun dışında full sırada oturdum. Kitap dağıtımı yapıldığı esnada ders boştu aşırı bir ses kirliliği vardı neyse ki kurtuldum.

Bana göre uzaktan, yani evde eğitim daha iyi gibi, okul zaman kaybı gibi geliyor biraz.

Derslere düzenli katılıp not alınınca gayet verim alınabiliyordu. Nedense çoğu kişi beğenmedi onlarda zaten okulun makarasında olan kişiler gibime geliyor. Kısacası size hak veriyorum sadece fikir belirtmek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı