Okulun ilk günü ne yenilir?

Günde 10-15 yediğim için bilmem lazım dimi fiyatını ?
Günde 10-15 yediğim için bilmem lazım dimi fiyatını ?
@PEŞTEMALLİ ARŞİMET Poğaça dışında her şey olabilir o yediğin.
Çok yumuşak yapıyolar yedikçe yiyesin geliyo. uffff bide ne güzel gidiyo mideden aşağı varya.
Çok yumuşak yapıyolar yedikçe yiyesin geliyo. uffff bide ne güzel gidiyo mideden aşağı varya.
Bak şimdi bana eski günleri hatırlattın 😔
Zamanında tavuk dönerler 2.50 TL idi. Ah be...
Ortaokula giderken 10 TL harçlık veriyorlardı 4 döner alıyodum. bide bol koy domatesini dönerini, ketçabı da bol sık münevver abla falan diyodum.

Ortaokula giderken 10 TL harçlık veriyorlardı 4 döner alıyodum. bide bol koy domatesini dönerini, ketçabı da bol sık münevver abla falan diyodum.
Kesin 1 lokmadır o poğaça. 1 liraya zor satılıyor her yerde, çok küçük, lokmalık yapıyorlardır senin aldığın yerde.

Kesin 1 lokmadır o poğaça. 1 liraya zor satılıyor her yerde, çok küçük, lokmalık yapıyorlardır senin aldığın yerde.
Ya işte en az bu kadar vardı poğaçalar;
images (7).jpeg

:D

Sen bende yersin herhalde yemek niyetine :)

Öğrenci işi tavuk ve ya çiğköfte dürüm yiyordum.

Ben geçen sene hep evden tost yapıp götürüyordum sonra da paramı biriktirip iç camı kırılan telefonu yaptırdım 220 TL'ye ve sonra da arkadaşımdan 100 TL'ye ekran kartı aldım. Keşke o ekran kartını almasaydım. Çok pişman oldum. 512 MB 64 bit olan ekran kartına 100 TL verdim. Ah benim aptal kafam :D . Bu sene de evden götürmeyi planlıyorum. Bu sefer de hem ekran kartı almayı ve hem de SSD almak istiyorum.

Bu arada okul için haftalık harçlık 20 TL'cik. :) Kardeşimde benimle birlikte birikterecek. Yoksa tek başıma nasıl alayım onları :D

Sisteminizi yükseltmek istiyorsanız benim gibi yapmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı