Okulun düzenlediği yürüyüşe katılmamak ceza sebebi mi?

Janet01

Centipat
Okulumuz 19 Mayıs'a özel bir yürüyüş düzenliyor ve katılması zorunlu diyorlar. Katılmayanlara disiplin cezası vereceklerini söylüyorlar. Dedikleri doğru mu ve bu bir ceza sebebi mi yoksa sadece blöf mü yapıyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba sorunuz yanıtsız kalmış, herkes planlarını kendilerine göre mi düzenleyecek? Bence gidin bir haftalık planınızı verin kontrol falan etsinler, etkinlik falan varsa sorun çıkar:D tabii ki şaka yapıyorum size disiplin veremezler aksine siz onları verirsiniz.

@expart Hocam yönetmelikte şöyle bir madde var. Bu madde üzerinden ceza verebilirler diye biraz korkuyorum.
1716106157954.png

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam siz bu konu hakkında ne dersiniz?

@expart hocam yönetmelikte şöyle bir madde var. Bu madde üzerinden ceza verebilirler diye biraz korkuyorum.
Eki Görüntüle 2199282
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam siz bu konu hakkında ne dersiniz?

Bu yapmanız gereken bir davranış değil diye biliyorum, diyelim insanların hafta sonu cenazesi oldu ya da şehir dışındalar okul istedi diye arabaya binip gelemezler ya ? O kadar kişinin içinde nasıl yoklama alacaklar zaten, ben blöf olduğunu düşünüyorum tamamen.

Okulumuz 19 Mayıs'a özel bir yürüyüş düzenliyor ve katılması zorunlu diyorlar. Katılmayanlara disiplin cezası vereceklerini söylüyorlar. Dedikleri doğru mu ve bu bir ceza sebebi mi yoksa sadece blöf mü yapıyorlar?
Bana da ortaokulda daha fazla devamsızlık yaparsan belgeyi bırak, sınıfı geçemeyeceksin demişlerdi. Sene sonu belgemi de, 9.sinifimi da aldım. Görevli değilsen hayır.

Geri
Yukarı