Okulun itiraf sayfasını kuran kişi nasıl bulunabilir?

Cafer Aksoy

Picopat
Daha fazla  
Okulun itiraf sayfası açıldı ki bir bu eksikti. Ben de okulun bir öğrencisiyim ve bu sayfanın yöneticisini bulmak istiyorum. Okulumuz 400 kişi sizce nasıl bulabilirim bu kişiyi? Taktiklerinizi bekliyorum.

Admin kaliteliyse itiraf sayfaları okula renk katıyor bu arada. Muhtemelen eleman açık vermediği sürece bulamazsınız.

Okulun itiraf sayfası açıldı ki bir bu eksikti. Ben de okulun bir öğrencisiyim ve bu sayfanın yöneticisini bulmak istiyorum. Okulumuz 400 kişi sizce nasıl bulabilirim bu kişiyi? Taktiklerinizi bekliyorum.
Eğer Polat Alemdar gibi davranıp bir açığını bulabilirseniz bulabilirsiniz ancak. Onun haricinde okulda popülerseniz hemen bulursunuz.

Merhaba kendi deneyimimden bahsedeceğim birisi sayfa açtığında itirafları yayarken hep küçük bir açık bırakır ilk olarak attığı SS'lerden iphone mu Android mi diye bulmuştum dedikoducu tiplerin hepsinde hangi telefonu kullandıklarına baktım neyse eleme yaptım ve 3 kişi kalmıştı postları paylaşma saatlerine baktığımda 19 civarları atılıyordu bende şüphelendiğim tüm kızlara bir mesaj attım ve aralarından bir tanesi saat 19.02 de döndü kısaca böyle bulmuştum.

Merhaba kendi deneyimimden bahsedeceğim birisi sayfa açtığında itirafları yayarken hep küçük bir açık bırakır ilk olarak attığı SS'lerden iphone mu Android mi diye bulmuştum dedikoducu tiplerin hepsinde hangi telefonu kullandıklarına baktım neyse eleme yaptım ve 3 kişi kalmıştı postları paylaşma saatlerine baktığımda 19 civarları atılıyordu bende şüphelendiğim tüm kızlara bir mesaj attım ve aralarından bir tanesi saat 19.02 de döndü kısaca böyle bulmuştum.
Bu taciz değil mi 😳

Okuldan sayfanın admini olabileceğini düşündüğün birkaç kişi seç. Sonra o sayfaya gidip onun hakkında bir itirafta bulun dümenden. Paylaşıp paylaşmadığından veya nasıl tepki verdiğinden belki saptayabilirsin. Ama çok profesyonelce seçmen gerek ki nokta atışı bulabilesin. Sorumluluk kabul etmiyorum bilgine. Sadece aklımda olan bir fikirden ibaret.

Geri
Yukarı