Okulun sitesinde gizlilik hatası alıyorum

eihwazwOw

Hectopat
5b8e6d967152d827603dd434.jpg
5b8e6d967152d827603dd434 - Kopya.jpg
5b8e6d967152d827603dd434 - Kopya (2).jpg
Herkese merhabalar iyi forumlar okulun sitesinde gizlilik hatası alıyorum gelişmiş kısmından devam ettiğinde ise dökümanlara ulaşamadığım bozulmuş bir site geliyor önüme ve herhangi bir şeye tıkladığımda ise bu siteye ulaşılamıyor hatası alıyorum, diğer arkadaşlarımın hepsi sorunsuz bir şekilde siteye girebiliyor. Bu hataları aldıktan sonra telefondan girmek istediğimde giremiyorum fakat modeme reset atıp hiç bu hatayı almadan telefondan siteye girebiliyorum. Tarih ve saat dilimim doğru, yeni format attım bilgisayara sadece okulun uzaktan eğitim sitesi değil ekşi sözlük gibi sitelerde de aynı sorunu yaşıyorum, yine gelişmiş ayarlardan devam et dediğimde ise bozulmuş bir site geliyor önüme fotoğraflarını ekleyeceğim. Bu sorunu nasıl çözerim? Çünkü yarına kadar hazırladığım ders notlarımı siteye yüklemem gerekiyor.

Güvenlik programı açıksa kapatma, kapalıysa açmayı deneyebilirsiniz. Bu tür okul sitelerinde sistem hataları için bir mail adresi verilir. O adrese mail atarak sorunu söyleyebilirsiniz.

Aşağıdakini uygulayın ve sistemi yeniden başlatın.

Hiç bir tarayıcıdan giremiyorum maalesef, diğer herkes girebildiği için sorun siteden değil benden kaynaklı diye düşünüyorum.

deniyorum hemen

Maalesef aynı sorun devam ediyor denedim.
Sertifika ayarlarınızı kontrol edin ve güncelleyin.
Nasıl yapacağım hakkında bilgi verir misiniz lütfen? Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı