Okulun son haftası yoklama alınır mı?

Hocam diğer dönem geçiriyorlarmış doğru mudur?

Saçmaymış gerçekten nasıl gidilir anlamıyorum.

Hocam 4 gün boyunca gitmeyeceğim pazartesinden itibaren 16 Ocak ve 20 Ocak arası umarım 5 gün yok yazılmam çünkü diğer dönem geçirme olayları vs varmış.

Bizde durum tersi hocam genellikle bu tarz durumlarda geliyorlar okula ne yapacağım bilmiyorum.

Yok hocam geçirmiyorlar denedim ben.

Hocam sizlere güvenerek gitmeyeceğim bakalım neler olacak :)

Bende gitmiyorum yarın yok yazacaklar mı bakalım. Genelde bizim okulda yazmıyorlar. Geçen sene yok yazılırım diye boş yere pazartesi ve salı gitmiştim. Sınıfın yarısı gelmemişti. Hiçbirini de yok yazmadılar.

Bende gitmiyorum yarın yok yazacaklar mı bakalım. Genelde bizim okulda yazmıyorlar. Geçen sene yok yazılırım diye boş yere pazartesi ve salı gitmiştim. Sınıfın yarısı gelmemişti. Hiçbirini de yok yazmadılar.

Ortaokulda da öyleydi hocam şu anki okulumu bu tür durumlarda bilmiyorum 9. sınıfım bakalım eğer son hafta yok yazılırsa 4 sene boyunca tam gün gitmek mecburiyetinde kalacağım.

En kötü hislerden biri hatta yok yazarlar diye gidersin sınıfın tüm boş insanları gelir sevdiklerin gelmez öğretmenler boş boş durur ve eve gitmek isteyince yok yazarız deyip velin gelsin derler mecbur 10 saat okulda kalırsın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı