Okulunuzda Covid önlemleri nedir?

Okulumda sadece maske ve dezenfektan vardı. Başka hiçbir önlem alınmadı. Zaten sosyal mesafeyi falan unutun gitsin. Kimse uymuyor öyle şeylere. 40 kişi ufacık sınıfta tıkılı kaldık. Çoğu kişide maske yok. Maske takanlar da zaten bir yerden sonra bunalıp maskeyi çıkarıyor. Okul çıkışını ve okul kantinini zaten anlatmaya gerek yok. Bu şekilde çok gideceğini sanmıyorum. Yakın bir zamanda hibrit eğitime geçilir gibi duruyor ki bence geçilmeli. Bu şekilde gelecek vaka sayılarını tahmin bile edemiyorum. Tabi vakaları ve ölümleri gizlemezlerse. :)

Okulumda sadece maske ve dezenfektan vardı. Başka hiçbir önlem alınmadı. Zaten sosyal mesafeyi falan unutun gitsin. Kimse uymuyor öyle şeylere. 40 kişi ufacık sınıfta tıkılı kaldık. Çoğu kişide maske yok. Maske takanlar da zaten bir yerden sonra bunalıp maskeyi çıkarıyor. Okul çıkışını ve okul kantinini zaten anlatmaya gerek yok. Bu şekilde çok gideceğini sanmıyorum. Yakın bir zamanda hibrit eğitime geçilir gibi duruyor ki bence geçilmeli. Bu şekilde gelecek vaka sayılarını tahmin bile edemiyorum. Tabi vakaları ve ölümleri gizlemezlerse. :)
Umalım ki öyle bir şey yapmasınlar.

4 adet vaka çıkmış bugün öğrendim. Önlemlerin hiçbir şeyin kimsenin umurunda olmadığı buradan bence açıklanıyor. Okulun açılmasından 3 gün geçti ve daha şimdiden 4 pozitif vaka...

Önlem yok. Dezenfektan kutuları boş. Maskeyi okulun yarısı takmıyor. Herkez çifter çifter oturuyor. Okulda korona da çıktı. Ne yapcam bilmiyorum.

Hocam küçücük sınıflar. İki kişi yan yana oturuyor. Sadece maskeler işe yararsa yarar. Fakat okulun herhangi bir önlem yapmıyor. Sadece sosyal mesafeye dikkat edin diyor (Sosyal mesafe için yer yok 😃).Okul dışında otobüsler çok kalabalık. Yani öyle ya da böyle Covid olacağız.

Dezenfektan ve maske. Sosyal mesafe hiç yok. Hocalar da İstiklâl Marşı sırasında bizi dip dibe yanaştırmaya çalışıyor. Bazı hocalar sınıfta maske takmıyor. 40 kişi küçük bir sınıfta 2 kişilik sıralardayız.

Geri
Yukarı