Okuma B2 İngilizceden C1 İngilizceye nasıl geliştirilir?

Duolingo English test ne oldu ki?

Belki ilerleyen dönemlerde TOEFL falanda girerim ama şimdilik Duolingo English test yeterli bence onları yurtdışı yüksek lisansta girmeyi düşünüyorum.

Anladım. ÖSYM'nin sınavına gireceksiniz diye düşünmüştüm. O sınavı her kurum tanımayabilir, gideceğiniz yer için geçerli olduğuna emin olun.

Anladım. ÖSYM'nin sınavına gireceksiniz diye düşünmüştüm. O sınavı her kurum tanımayabilir, gideceğiniz yer için geçerli olduğuna emin olun.
Doğru zaten daha lisansı yapmadım yani vaktim bol o zamana kadar C2 düzeye bile gelirim diye düşünüyorum.

Hocam Duolingo bittikten sonra Memrise geçeceğim ya uygulamasını indirdim, Duolingo sonrası hangi seviyeyi seçmemi önerirsiniz sıfırdan öğren, başlangıç, temel, orta seviye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Duolingo bittikten sonra Memrise geçeceğim ya uygulamasını indirdim, Duolingo sonrası hangi seviyeyi seçmemi önerirsiniz sıfırdan öğren, başlangıç, temel, orta seviye?

Memrise'te topluluk kursları var. Ben onları daha çok seviyorum. Oradaki diğer kullanıcıların hazırladığı listelerden de çalışabilirsiniz. Örnek:

Memrise'te topluluk kursları var. Ben onları daha çok seviyorum. Oradaki diğer kullanıcıların hazırladığı listelerden de çalışabilirsiniz. Örnek:

Bu sanırım başlangıç düzeyi için B2 - C1 için bildiğiniz topluluk tarafından yapılan bir kurs var mı hocam?

Peki bu listeyi kendim hazırlasam olur mu Oxfordun C1 listesine bakıp?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sanırım başlangıç düzeyi için B2 - C1 için bildiğiniz topluluk tarafından yapılan bir kurs var mı hocam?

Peki bu listeyi kendim hazırlasam olur mu Oxfordun C1 listesine bakıp.

Hazırlarsınız tabii ama bunlar da var:

Geri
Yukarı