Okuma kitabı önerisi

Daha fazla  
@walter wick kitap önerisi yapar mısın? Distopya tarzını sıkıcı buldum.Dün konuşmuştuk az çok neleri seveceğimi biliyorsundur.Belki yaşıma çok uygun değil fakat şeker portakalı serisini birkaç kez bitirdim.Bu tarz hüzün başarı sınav senemde bana bir şeyler katabilecek kitaplar önerir misiniz?

walter wick

Hectopat
Makaleler
1
Yer
albuquerque
Daha fazla  
Meslek
yazılımcı
@walter wick kitap önerisi yapar mısın? Distopya tarzını sıkıcı buldum. Dün konuşmuştuk az çok neleri seveceğimi biliyorsundur. Belki yaşıma çok uygun değil fakat şeker portakalı serisini birkaç kez bitirdim. Bu tarz hüzün başarı sınav senemde bana bir şeyler katabilecek kitaplar önerir misiniz?

Tabii ki öneririm hocam.
Öncelikle başka bir hocamı etiketleyeyim. @KÜFÜRBAZ HAYDO
Fareler ve insanlar.
GoW kitabı.
Mecburiyet.
Hayvan Çiftliği
İnsan ne ile yaşar.
Sefiler.
Doğu Express'inde cinayet.
Kimyacı.
Kızıl veba.
E son olarak kavgam.

lynch01

Centipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf Gaming 1650 Super

İntel Pentium G5400
Meslek
Developer
@walter wick kitap önerisi yapar mısın? Distopya tarzını sıkıcı buldum. Dün konuşmuştuk az çok neleri seveceğimi biliyorsundur. Belki yaşıma çok uygun değil fakat şeker portakalı serisini birkaç kez bitirdim. Bu tarz hüzün başarı sınav senemde bana bir şeyler katabilecek kitaplar önerir misiniz?

Zulfi livaneli-son adanın çocukları.

Evrendeki son kayıt.
W. Rodman philbrick.

KÜFÜRBAZ HAYDO

Zettapat
Makaleler
51
Yer
KKTC
Daha fazla  
1984 ve geceye düştü gölge olabilir, yazarı pek bilindik değil fakat kitabı güzeldi. Beğendim ve tavsiye ediyorum, geceye düştü gölge kitabı hem ucuz ve ince kitap.

KS
KS
lapsekili big smoke
Daha fazla  
1984 ve geceye gölge düştü olabilir, yazarı pek bilindik değil fakat kitabı güzeldi. Beğendim ve tavsiye ediyorum, geceye gölge düştü kitabı hem ucuz ve ince kitap.

1984 distopya tarzı bir kitap. Okudum ve sıkılıp bıraktım. Diğer kitaba bakarım hocam tavsiye için teşekkürler.

Yukarı