Okuması saracak manga/manhwa önerisi

*The Fable
My Home Hero
*Azumi
Sidooh
^Tales of Demons and Gods
^Noblesse
Blade of Immortal
Holyland
*%The Climber
**Hayate the Combat Butler

*Sequeli var.
**Mizah için önerdim, bayağı komiktir.
*%coloredmanga sitesenden oku bunu. Ordakinde kalite yüksek. Şöyle deyim 480p mi 1080p mi? Diğer yerlerden okuyacakların 480p coloredmangadaki 1080p.
^Webtoon bu ikisi.

2 webtoondan emin değilim ama geri kalanlardan sadece blade of immortalın baştan sona çevirisi vardı. Gerisi yarım yamalak hep.

Az önce solo Leveling'i bitirdim ve birden boşluğa düştüm. Seri çok sarmıştı 3 günde tüm chapterleri bitirdim. Bu yüzden sizden saracak bir manga/manhwa önerisi istiyorum. Genelde seinen seviyorum ve ilginç konusuda olursa güzel olur("Yemek yedikçe güçlenmek" gibi saçma sapan adları olan manhwalar). Manhwa önerecekseniz adı uzun uzadı garip olan Manhwa'lar önermezseniz güzel olur. Şimdiden herkese teşekkürler.
İNFİNİTE Mana İn The Apocalypse öneririm Solo Leveling 2 bu hayır Solo Leveling in sonsuz geliştirilmiş hali. Sana şu an piyasadaki en bozuk romanı önerdim. Araştırabilirsin seriyi. Site olarak bir site yeni yeni Türkçe ye Çevirmeyr başladı adi Mangatr şu an 140 bölüme yakın her gün de 5 10 bölüm atıyor. Yabancı site olarak yani en güncel halini okumak istiyorsan da Novel Pub en iyi seçenek. Kaçırma derim pişman olursun. Bu romanın kitlesinin bir kısmı Solo Levelingci hatta bu romanın bir bölümünde ana karakter Hilenin Prensi olarak geçiyor zaten Hilenin Prensi olduğu için her şeyi ve herkesi çok hızlı ve zalim bir şekilde aşıyor. Okuyacaksan seni uyarıyorum başta Solo Leveling çizgisinde başlasa da daha sonra Overlord çizgisinde devam ediyor ama en çok uyardığım nokta şu: başta beceriler falan var ama baya ilerisinde hikayenin kavramlar devreye giriyor sonra baam her bir kelimede karşına başka bir kavram çıkıyor. Hatta o kadar fazla kavram var ki bu karakterin tierini kimse çıkaramıyor benim düşüncem 1B olsa da çoğu şu an ki güncel de H1A diyorlar ya da direkt katmanlama sistemini aştı diyorlar kavram bakımından. Olabilir 3000 Dao ile Birleşen Yang Kai H1B L1A alıyor ama bu romanda dao yu sonsuz kez aşan kavram hayır daha sonra o kavramı sonsuz kez aşan kavram hayır daha sonra o kavramı sonsuz kez aşan kavram devreye giriyor... bu hikayenin ve kavramların sonu yok hatta sonu herkes açık bir şekilde bitecek diyorlar şu anda sondan çok uzak olsak da. Böyle işte ama ana karakterin 3 amacı var: 1. Her yeri ve her şeyi fethetmek ve boyun egdirmek herkese 2. Her şeyi zalim bir şekilde aşmak 3. Hiç kimsenin ulaşamayacaği, Hiç kimsenin inkar edemeyeceği, herkesin ondan korkmasıni sağlayan bir kudretli ve zalim güç arayışında.

Son düzenleme:
Hocam öyle kelimeler kullanmışsınız ki, kitabı övdünüz mü gömdünüz mü anlamadım.
Her ikisi de. Bu romanı okuyacak birisi katmanlama sistemini iyi bilmesi lazım. Hatta mana gibi bir kavram bile bu roman için hiç bir şey. Mana dan sonsuz kez daha güçlü olan şeyler çıkıyor hocam. Bu ayet zaten neredeyse kavram bakımından bütün romanları geçiyor. Henüz kozmoloji olarak en güçlüsü diyemeyiz ama kavramlar bakımından tüm kurguda belki de 1 elin parmağını geçmez geçecek sayısı.

Hocam mana yı nasıl aşan bir şey var diyebilirsiniz en korkutucu ise mana yı sonsuz kez aşan şey aslında bir sonraki kavramda sonsuz kez bu manayı aşan kavram geçiliyor. Ve bunlar sadece mana ve benzeri üzerinden kavramlar. Yani buz dağının görünen kısmı. Bir de öteki kavramlar var üstte zaten belirtmiştim dao falan diye.

Geri
Yukarı