Magic Empeor u okudum bu arada Apotheosis te her varlık kaçıncı bölümde sonsuz yaşama ulaşıyor bunu der misin kafamda İnfinite Mana İn The Apocalypse romanında ki karakterler bu bölüm sonsuz yaşama ulaşırsa bu bölümde biterse Apotheosis i geçer falan diyeceğim. Manhwa da kaçıncı bölümde sonsuz yaşama ulaştılar?

Son olarak senin okuduğun bölümlerde Sonusz sayıda evrenler Sonsuz sayıda boyutlar var mı?

İnfinite Mana nın Manhwas olmasa da çıkarsa 600 700 bölümde evrensel oluyor 1300 1400 bölümlerde de Evrenselliği aşıyor. Biliyorsun Romanın 5 10 bölümü manhwa nın 1 bölümüne denk geliyor. Bu bilgilere göre 1100 bölümlük Apotheosis dizisi çoktan evrenselligi aştı mı? Yani Mc sonsuz evrenin ötesine mi geçti?

Ama Kavramlarla İnfinite Mana İn The Apocalypse kozmolojisi Outerversal oluyor desem yeridir 1300 1400 lu çıkarsa manhwa bölümünde. Bu da sonsuz boyutu aşıyor demek yani evrenin ötesinde Boyut onun da ötesinde Kardinaller Aleph var. Noah ın kozmolojisi henüz 1300 1400 lu Manhwa bölümünde Aleph e dokunmasa da kavramlarla çoktan orada. Keşke Manhwa sı çıksa. Tamam neyse bu bilgilere göre Apotheosis mi daha çılgın seviyelere sahip yoksa dediğim roman mı? Son Olarak Noah göğsünde galaksi evren kozmos taşımaya başlamıştı bunlar sonsuzdu o şu an göğsunde yani Vehçesinde ruhunda kökeninde boyutlar taşıyor. Luo Zheng sanırım göğsünde sadece evren taşıyor haklı miyim?
Apotheosis'te evren hakkında manhuada pek bir bilgi yok. Sadece belli güçlü kişiler kendi bedenlerinde dünya ve evren barındırıyorlar. Martial Peak'te aynı durumda, mikrodan makroya kararlı bir geçiş. Martial Peak'te Yang Kai novel da yaratılışın en güçlü varlığı oluyor diye biliyorum.

Apotheosis'te evren hakkında manhuada pek bir bilgi yok. Sadece belli güçlü kişiler kendi bedenlerinde dünya ve evren barındırıyorlar. Martial Peak'te aynı durumda, mikrodan makroya kararlı bir geçiş. Martial Peak'te Yang Kai novel da yaratılışın en güçlü varlığı oluyor diye biliyorum.
Romanını okudum. Evet oluyor. Ama İnfinite Mana İn The Apocalypse güç seviyesinin çok gerisinde ikisini karşılaştırdım. Gerçekten Yang Kai baya geride ama son hali Rimuru Anos gibi karakterlere tek atar.

1. Luo Zheng
2.Han Jue
3. Yang Kai
En güçlü Yetiştirme romanındaki ilk 3.
İnfinite Mana İn The Apocalypse Romanını genelde Yetiştirme romanına almıyorlar, bazi nedenlerden dolayı. Girerse Han Jue ye çok yakın bir yerde. Yani 2. Sırada desem yeridir. Ama almıyorlar işte, Yetiştirme romanına. Luo Zheng e de kavramlarla finalde 1A+ ya da H1A diyorlar ama kendi romanında evreni hakkında bilgiler çok olmadığı için ona bazı kişiler katman vermiyor. Evreni belli olmadığı için. Ama kavramlarla genelde 1A+ H1A alıyor.
Yang Kai kendi kozmolojisi sayesinde H1B L1A arası olmuyor sonda 3000 Dao diye bir kavramla birleşip bu noktada duruyor. Yani kavramlarla geliyor bu noktaya. Han Jue de 1A da kalıyor sonda Dao nun yaratıcısı oluyor ama bu ayette bir kaç kavram daha var bu yüzden 1A. İnfinite Mana İn The Apocalypse ise sana şöyle bir kaç kavramdan bahsedeyim.

Yasalar[Bu Against The Gods da var. Romanını okudum daha bitmedi ama kendi ayeti hakkında spoi vermişti romanı. 2C gibi bir yerde ama yasalar devreye girince 2B belki 2A olabilir. Bununla başladı başta İnfinite Mana İn The Apocalypsem

Dao[Bunu biliyorsun anlatmama gerek yok.]

Fermenlar[ Daolardan sonsuz kez daha güçlü olan bir kavram.] Bu 3 ü sadecee buz dağının görünen kısmı. İnfinite Mana İn The Apocalypse romanında ki kavramlar Fermanları da aşıyor sonra ki gelen kavramı da aşıyor işte bir sonraki kavramda duruyor güncel hali yani. Ama bunlar Yani kanun gibi kavramlar. Bu ayette bir de kanun dışı kavramlar var. Mana yı biliyorsun. He evet işte Mana dan sonra ondan sonsuz kez daha güçlü Gerçekliğin özü, karma nın özü ve kaderin özü geliyor. Sonra bunlar sonsus kez aşılıp bir başka öz geliyor. Ama mana gibi özlere hala ihtiyaç duyuyor önemli ama geri planda desem yeridir. Gerçekliğin özü de geri plana ve bahsettiğim özler de geri plana düştü. Bu yeni öz gerçekten güçlü. İşte kavramlar bunlar bu ayette. Bu yüzden Yetiştirme romani kabul edilmiyor. Çünkü o çizgiden çıktı. Herkes böyle inzivaya falan girer eder ama bu romanda yok. Ana karakter hapşırıyor alem atlıyor. Baştan sona herhalde alem sayısı 100 ü geçmiştir. Ama daha sonra ana karakter alemlere bağlı kalmıyor. O çizgiden çıkıyor. Yani böyle şeyler oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı