Okuması saracak manga/manhwa önerisi

hayatsız insan

Centipat
Yer
32°40’34.19″N 117° 9’27.58″W
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tost makinesi
Meslek
İnsan
Az önce solo Leveling'i bitirdim ve birden boşluğa düştüm. Seri çok sarmıştı 3 günde tüm chapterleri bitirdim. Bu yüzden sizden saracak bir manga/manhwa önerisi istiyorum. Genelde seinen seviyorum ve ilginç konusuda olursa güzel olur("Yemek yedikçe güçlenmek" gibi saçma sapan adları olan manhwalar). Manhwa önerecekseniz adı uzun uzadı garip olan Manhwa'lar önermezseniz güzel olur. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
"Süikast Sınıfı" öneririm, beni zamanında çok sarmıştı.
Animesini biraz izlemiştim. Biraz fazla tozpembe sanki

Kanka böyle biraz daha süper güç, aksiyon seviyosan One Piece öneririm ama animesi pek sarmadı sen mangasını oku. Bu arada çok uzundur ve hala devam etmektedir ama sen bilirsin.
Mangasını zaten okuyorum. Animeside güzeldi ama 2.ci sezonu yapımcı stüdyo değiştiğinden pek iyi yapamamışlar

Asurascans, uzaymanga, majorscans, tarotscans.
Yani daha dogrusu Türk çeviri sitelerinde popüler olmayan seriler ya bırakılır ya hiç başlanmaz o yüzden gördüğün her seriye 2 3 bölüm şans ver.
Deneye bilirim ama asurascans'da gördüğüm manhwa'ların 99%nin adı ve konsepti saçmaydı bana göre. Belkide manhwa çok okumamamdandır.

Manhwa olarak
  • Tower of God
  • Eleceed
  • The Beginning After The End
  • Omniscient Reader' Viewpoint
  • Doom Breaker (Reincarnation of the Suicidal Battle God)
  • Return of the Mad Demon
  • Level Up with the Gods
  • SSS-Class Revival Hunter
  • Second Life Ranker
önerebilirim. "adı uzun uzadı garip olan Manhwa'lar" derken ne demek istediğinizi anlayamadım fakat eğer bulamamak anlamında dediyseniz sıkıntı olmaz zira bu serilerin hepsini aratsanız rahatça bulursunuz.

Onun dışında hepsi okurken büyük zevk aldığım serilerdi. Özellikle Tower of God, Eleceed, TBATE ve ORV muhteşemdir. Tower of God aralarında favorim fakat +580 chapter civarında o yüzden hemen başlamak size kalmış fakat diğerlerine istediğiniz gibi başlayabilirsiniz.

Manhwa olarak
  • Tower of God
  • Eleceed
  • The Beginning After The End
  • Omniscient Reader' Viewpoint
  • Doom Breaker (Reincarnation of the Suicidal Battle God)
  • Return of the Mad Demon
  • Level Up with the Gods
  • SSS-Class Revival Hunter
  • Second Life Ranker
önerebilirim. "adı uzun uzadı garip olan Manhwa'lar" derken ne demek istediğinizi anlayamadım fakat eğer bulamamak anlamında dediyseniz sıkıntı olmaz zira bu serilerin hepsini aratsanız rahatça bulursunuz.

Onun dışında hepsi okurken büyük zevk aldığım serilerdi. Özellikle Tower of God, Eleceed, TBATE ve ORV muhteşemdir. Tower of God aralarında favorim fakat +580 chapter civarında o yüzden hemen başlamak size kalmış fakat diğerlerine istediğiniz gibi başlayabilirsiniz.
Tower of the God çok uzun o yüzden animesinin 2.ci sezonunu bekliyorum. ORV konusunda size katılıyorum çok zevkli seri ama okumayı bir ara bırakmıştım yeniden başlarım. TBATE ve Eleceed dikkatimi çekti adları saçma sapan durmuyor("yemek yedikçe güçlenmek" gibi falan)

Tower of the God çok uzun o yüzden animesinin 2.ci sezonunu bekliyorum. ORV konusunda size katılıyorum çok zevkli seri ama okumayı bir ara bırakmıştım yeniden başlarım. TBATE ve Eleceed dikkatimi çekti adları saçma sapan durmuyor("yemek yedikçe güçlenmek" gibi falan)

Hocam ToG okumanızı kesinlikle öneririm. Animesinin 2. sezon uyarlamasının nasıl olacağını bilmiyorum fakat tam 2. sezondan sonra seri açılmaya başlıyor. Eğer animesinin 1. sezonunu bitirdiyseniz 1. sezon sonra manhwa devam etmenizde hiçbir sakınca yok. Uzunluğundan endişeliyseniz eh bu biraz size kalmış :D. Ben de başlamadan önce uzunluğundan endişeliydim fakat şu an verdiğim zamana gayet değdiğini düşünüyorum.

Hocam bir de şu ad saçma duruyor diye ön yargılısınız sanırım. Dediğiniz "I Grow Stronger By Eating!"i okumuştum. Bu seri de fena değildi fakat attıklarım çok daha muhteşemdir. Bence sırf "adı değişik, konsepti garip" gibi sebeplerden dolayı ön yargınız varsa o ön yargılarınızı kırmalısınız. Şahsen ben hayatımda hangi anime/manga vb. önyargıyla yaklaştıysam o seriyi sevmişimdir.

Son düzenleme:
Hocam ToG okumanızı kesinlikle öneririm. Animesinin 2. sezon uyarlamasının nasıl olacağını bilmiyorum fakat tam 2. sezondan sonra seri açılmaya başlıyor. Eğer animesinin 1. sezonunu bitirdiyseniz 1. sezon sonra manhwa devam etmenizde hiçbir sakınca yok. Uzunluğundan endişeliyseniz eh bu biraz size kalmış :D. Ben de başlamadan önce uzunluğundan endişeliydim fakat şu an verdiğim zamana gayet değdiğini düşünüyorum.

Hocam bir de şu ad saçma duruyor diye ön yargılısınız sanırım. Dediğiniz "I Grow Stronger By Eating!"i okumuştum. Bu seri de fena değildi fakat attıklarım çok daha muhteşemdir. Bence sırf "adı değişik, konsepti garip" gibi sebeplerden dolayı ön yargınız varsa o ön yargılarınızı kırmalısınız. Şahsen ben hayatımda hangi anime/manga vb. önyargıyla yaklaştıysam o seriyi sevmişimdir.
O zaman animesinin 2.sezonundan sonra manhwa'ya başlayacağım. Ön yargı konusuna gelirsek benimde en sevdiğim serilere birinci ön yargı ile başlamıştım öyle diyorsanız başlayacağım dediğiniz serilere. Önerileriniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı