Olağanüstü varlıklara karşı olan korku ve takıntı nasıl geçer?

Lorfselo

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 İ3 12100F
Arkadaşlar merhaba her şey 5 sene önce bir video izlemem ile başladı. Videoda işte korkunç şeyler vardı bebekler hareket falan ediyordu o günden sonra bu gittikçe arttı. Artık herhangi bir şeyden karabasan, yecüc ile mecüc gibi konular hakkında bir yazı okusam bile korkuyorum. Ellerimi yıkarken 3 saniyede bir arkama bakıyorum, bakmaz isem çıldırıyorum. Ailem bu durumu umursamıyor, takma kafaya diyor. Hayat kalitem çok düşük. Nasıl geçirebilirim bunu? Not: Ergenlik dönemindeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba her şey 5 sene önce bir video izlemem ile başladı. Videoda işte korkunç şeyler vardı bebekler hareket falan ediyordu o günden sonra bu gittikçe arttı. Artık herhangi bir şeyden karabasan, yecüc ile mecüc gibi konular hakkında bir yazı okusam bile korkuyorum. Ellerimi yıkarken 3 saniyede bir arkama bakıyorum, bakmaz isem çıldırıyorum. Ailem bu durumu umursamıyor, takma kafaya diyor. Hayat kalitem çok düşük. Nasıl geçirebilirim bunu? Not: Ergenlik dönemindeyim.
İzlediğin videyou atar mısın bizimde biraz bilgimiz olsun.

Berke kalfa izlemediniz herhalde?

Hocam videoyu bulamam çaki ile ilgiliydi.
Senin o aklına kazınmış zamanla geçer bende eskiden Blair Witch 2016 izlemiştim biliyorsundur belki, ormanda araştırmaya bir genç grup gidiyor garip şeylerle karşılaşıyorlar ormandan çıkış yolunu bulamıyorlar 4-5 gün güneş doğmuyor ve zamanla doğadışı olaylar ve cadı tarafından katlediliyorlar (Eskiden izlemiştim tam hatırlamıyorum) neyse bizim evde ormanlık yerde olduğu için 4-5 ay eve yürüyemiyordum gece korkudan ama gerçekten zamanla geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı