Olağanüstü varlıklara karşı olan korku ve takıntı nasıl geçer?

Senin o aklına kazınmış zamanla geçer bende eskiden Blair Witch 2016 izlemiştim biliyorsundur belki, ormanda araştırmaya bir genç grup gidiyor garip şeylerle karşılaşıyorlar ormandan çıkış yolunu bulamıyorlar 4-5 gün güneş doğmuyor ve zamanla doğadışı olaylar ve cadı tarafından katlediliyorlar (eskiden izlemiştim tam hatırlamıyorum) neyse bizim evde ormanlık yerde olduğu için 4-5 ay eve yürüyemiyordum gece korkudan ama gerçekten zamanla geçiyor.

Hocam neredeyse 5 sene oldu.

Dalga geçmesin daha da fazla musallat olur
Her Şey Dahil'deki korkunç şeyler ona musallat olamazlar, kendisi öyle düşünüyor.
Bir şeyin mizahını yapmak onun önemini kendince azaltır. Mesela Engin Cengiz videoları izlesin.
Sizin dediğiniz de doğru, bu hayatta gereksiz şeyleri takmamak gerek.

Her Şey Dahil'deki korkunç şeyler ona musallat olamazlar, kendisi öyle düşünüyor.
Bir şeyin mizahını yapmak onun önemini kendince azaltır.
Herşey dahil deki o şey musallat olmayacak zaten onun bilinç altındaki sürekli korkma durumu gözünü kapadığında birisinin onu izliyor düşüncesi zaten musallat olunmuş kişilerde olan belirtilerdir dalga geçerse daha fazla korkabilir onun yerine namaz kılıp dua okuyabilirsin.

Üç harfliler falan filan hepsi insan uydurması hurafelerdir. Gerçekdışı. Tedavisi ise basit, psikoloğa gideceksin ve terapi alacaksın. Fayda etmezse psikiyatri sana reçete yazar ilaç kullanırsın, mis gibi olursun.

Kanka bende eskiden Windows XP nin bayağı bir korkunç versiyonu vardı onu izlemiştim hala aklımda ama nasıl birşey olduğunu hatırlayamıyorum o yüzden korkmuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı