Olası Bethesda zammı öncesi oyun tavsiyeleri

Leuna

Centipat
1691704332169.png

Tozlu raflarda kalmış bir oyunun zamlandığını hesaba katarsak, diğer bütün oyunların %90 ihtimalle zamlanacağını düşünüyorum. İndirimlerde hangi oyunların alınması gerektiğini kendi çapımda ufak bir öneri şeklinde sunacağım.
İndirim için son tarih 16 Ağustos.

1 - ) The Elder Scrolls v: Skyrim Special Edition - 87,25 TL​

Listeye en sevdiğim oyunla başlamak istiyorum. Çoğuna göre günümüze göre eskimiş bir oyun gibi gelsede modlama sistemiyle birlikte 200 saat ve üstü gömebileceğiniz harika bir oyun. Ben şahsen modsuz haline bile bayılıyorum. Çoğu sisteminde rahatlıkla kaldırabileceği bir oyun. Special Edition olduğu için oyunun 2 DLC paketiyle birlikte geliyor.

2 - ) Dishonored - 17,80 TL / Dishonored 2 - 51,80 TL​

Özellikle ilk oyunu herkese tavsiye ediyorum. Sudan ucuz fiyatıyla çok güzel bir deneyim sunuyor. Gizlilik seven arkadaşlara yağ gibi akar. Gizlilik sevmeyenler varsa kafa atarakta oynayabilir. Kişinin kendi oynayış tarzına bağlı bir deneyim sunuyor. Kaçırılmaz!

3 - ) Doom - 44,75 TL / Doom Eternal - 87,25 TL​

Özellikle kendine has müzikleriyle FPS oyun türünün en baba yapımlarından. Doom 2016 severek oynadığım bir oyundu. Eternal'ın fiyatını uygun gördüğüm için ve zamlanacağını düşündüğüm için bende yeni aldım. Fakat bakıldığı zaman Doom 2016'nın yorumları daha pozitif. İkisine de bakmanızı tavsiye ederim. Fazla parası olmayanlara Doom 2016 da gayet yeterli ve iyi bir tercih olacaktır.

4 - ) Fallout New Vegas - 24,75 TL / Fallout 4: 59,07 TL​

Şahsen büyük bir Fallout fanı değilim. Fakat herkes gibi bende New Vegas'ın en iyi oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sistemi düşük olan veya grafiğe pek önem vermeyenler için New Vegas kaçırılmayacak bir oyun.
Fallout 4 biraz daha yeni gibi görünsün diyenlerin değerlendirebileceği bir yapım. Şahsen bende bugün aldığım için oynayış kısmı için bir şey diyemeyeceğim.

5 - ) Wolfenstein serisi - 140 TL​

4 oyun, 140 TL fiyata satılıyor. Oyunların tanesi 35 TL'ye tekabül ederken size ortalama 36 saatlik bir deneyim sunuyor. Fiyatına göre makul olduğunu düşünüyorum. Koleksiyonu almak yerine aralarından birkaç tane alırım diyorsanız bu paketteki oyunlar arasından önerim New order ve New colossus olacaktır.

Evet kendimce önerilerim bu şekildeydi. Yorumlarda daha detaylı bir şekilde eklemek isteyen arkadaşlar olursa belirtsin herkes yararlanmış olsun. Zam ülkesinde yaşadığımız için neyin ne zaman zamlanacağı hiç belli olmuyor. Henüz fiyatları uygunken almakta yarar var.

Listeye evil within serisini ve diğer başka oyunları eklemememin sebebi onları henüz deneyimlememiş olmam. Deneyimlemiş üyeler yorumlardan güzel olup olmadığını vurgularsa alma düşüncesinde olan arkadaşlar için çok tatlı olacaktır.

benim şu an bunlara param yok diyen arkadaşlar ise canını sıkmasın. Game Pass üzerinden saymış olduğum oyunlar ve saymamış olduklarım dahil Bethesda'nın bütün oyunlarına erişiminiz bulunmakta. Bilginiz dahilinde olsun. İyi sosyaller diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Starfield da zam yiyecek bence alabilen alsın.

Oyun henüz çıkmadığı için öneri olarak sunmadım. İyi de çıkabilir kötü de çıkabilir. Game Pass'te denedikten sonra alın derdim ama yüksek ihtimal en başta zamlanacak oyunların başında geliyor :) Değerlendirmek isteyen zam yememişken alabilir.

Şu an skyrim alsam almasam mı diye düşünüyorum, bethesdanın birçok oyunu beleş oldu; dishonored serisi, fallout serisi, evil within 2, wolfenstein New order (hepsi kütüphanemde var) Doom 2016 gamepasste yok diye onu aldım wolfenstein serisini de gamepassten oynayacağım. Zam ihtimaline karşı Skyrim de almak istiyorum, gamepasste olsa da mod kurmam gerektiğinden ve uzun soluklu bir oyun olduğundan oyuna sahip olmak istiyorum fakat epic ücretsiz verirse param boşa gidebilir.
Üstüne oyun çok çok eski 90 TL yi hakeder mi emin değilim.
Sizce almalı mıyım, değer mi?
Bütçem kısıtlı olduğu için uzun uzun yazdım tavsiyeniz için şimdiden teşekkürler

Şu an skyrim alsam almasam mı diye düşünüyorum, bethesdanın birçok oyunu beleş oldu; dishonored serisi, fallout serisi, evil within 2, wolfenstein New order (hepsi kütüphanemde var) Doom 2016 gamepasste yok diye onu aldım wolfenstein serisini de gamepassten oynayacağım. Zam ihtimaline karşı Skyrim de almak istiyorum, gamepasste olsa da mod kurmam gerektiğinden ve uzun soluklu bir oyun olduğundan oyuna sahip olmak istiyorum fakat epic ücretsiz verirse param boşa gidebilir.
Üstüne oyun çok çok eski 90 TL yi hakeder mi emin değilim.
Sizce almalı mıyım, değer mi?
Bütçem kısıtlı olduğu için uzun uzun yazdım tavsiyeniz için şimdiden teşekkürler

Hocam Doom 2016'nın olmadığını siz söyleyince farkettim gerçekten hepsi varken onun olmaması çok garipmiş. Skyrim konusuna gelecek olursak evet bedava verilme ihtimali var yok değil fakat 90 TL gibi bir fiyatın bu oyun için fazla olduğunu düşünmüyorum. Daha önce Game Pass hiç kullanmadığım için bu konuda pek yorum yapamam. Oyunun eskiliği konusunda modlamalarla düzeltebilirsiniz ki ben modsuz halini de çok seviyorum. Belki de ilk çıktığı vakitten beri oynadığım içindir orasını bilemem. Skyrim benim için çok özel bir yere sahip , eminim çoğu kişi içinde böyledir. Alıp bir deneyebilirsiniz hoşuna gitmezse iade edersiniz.

Hocam Doom 2016'nın olmadığını siz söyleyince farkettim gerçekten hepsi varken onun olmaması çok garipmiş. Skyrim konusuna gelecek olursak evet bedava verilme ihtimali var yok değil fakat 90 TL gibi bir fiyatın bu oyun için fazla olduğunu düşünmüyorum. Daha önce Game Pass hiç kullanmadığım için bu konuda pek yorum yapamam. Oyunun eskiliği konusunda modlamalarla düzeltebilirsiniz ki ben modsuz halini de çok seviyorum. Belki de ilk çıktığı vakitten beri oynadığım içindir orasını bilemem. Skyrim benim için çok özel bir yere sahip , eminim çoğu kişi içinde böyledir. Alıp bir deneyebilirsiniz hoşuna gitmezse iade edersiniz.

Aslında dediğiniz gibi hocam 90 TL skyrim gibi büyük bir oyun için hiçbir şey değil, oyunun ne kadar başarılı olduğunu biliyorum, denemedim daha önce ama seveceğimi düşünüyorum, o yüzden alırsam iade etmem.
Oyunları bende saf hali ile modsuz oynamayı severim ama skyrim için mod şart gibi duruyor, bunun içinde en mantıklısı steamdan almak gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı