Steam USD geçişi öncesi ''indirimsiz'' oyun tavsiyelerim

Yer
Mersin
Merhaba, USD dönüşümü öncesi almanızı tavsiye ettiğim ''indirimsiz'' oyunlar için bir liste yaptım. Umarım faydalı olur. Sizin de mutlaka alınmalı dediğiniz oyunlar varsa konu altında paylaşabilirsiniz.

Aslında bu listenin çok eksiği var ama eğer birisi Steam'den Steam dolar kuruna dönüşmeden önce alması gerektiği oyuna buradan bakabilir o buna yeterli olacaktır.

Aslında bu listenin çok eksiği var ama eğer birisi Steam'den Steam dolar kuruna dönüşmeden önce alması gerektiği oyuna buradan bakabilir o buna yeterli olacaktır.
Sadece ''indirimsiz'' oyunlar için liste yaptım. Eksikler çok fazla olabilir, kendime göre yaptım ben. Paylaşmak istediğiniz varsa mutlaka paylaşın.

Oyun pahalı ama bence fiyatını hak eden bir oyun olduğunu düşünüyorum Dying Light 2

Merhaba, USD dönüşümü öncesi almanızı tavsiye ettiğim "indirimsiz" oyunlar için bir liste yaptım. Umarım faydalı olur. Sizin de mutlaka alınmalı dediğiniz oyunlar varsa konu altında paylaşabilirsiniz.

Five nights at freedy's'in tüm oyunları alınabilir ucuz fiyatta tanesi 8 dolar kesin alınmalı diye düşünüyorum.

Bende bunları ilave olarak ekleyeyim madem.

Bende bu ikisini ekleyeyim o zaman. 1 haftadır sepette bekliyorlar belki indirime girer diye.

Bende bu ikisini ekleyeyim o zaman. 1 haftadır sepette bekliyorlar belki indirime girer diye.

Specs Ops şu an listemde benim de :), indirim alır mı diye hafta sonuna kadar bekletiyorum, indirim almazsa da o fiyattan alacağım.

Geri
Yukarı