Olası bir 3. Dünya Savaşı'nın tarafları

Sakin olun arkadaşlar.
Reis ama sen karar ver söylediği şey doğru mu? Anlatmaya çalışıyoruz anlamamakta ısrarcı. Ben burada gerçeklerden bahsediyorum adam milliyetçilik duygusunun arkasına sığınıp, atıp tutuyor. Bu ülkeyi zaten bunun gibiler bu hale getirmedi mi? Ülkenin milliyetçiliğini de sömürdüler, dinciliğini de sömürdüler bizim insanımız ne zaman birine güvense o kişi bir tokat atmadı mı?

Reis ama sen karar ver söylediği şey doğru mu? Anlatmaya çalışıyoruz anlamamakta ısrarcı. Ben burada gerçeklerden bahsediyorum adam milliyetçilik duygusunun arkasına sığınıp atıp tutuyor. Bu ülkeyi zaten bunun gibiler bu hale getirmedi mi? Ülkenin milliyetçiliğini de sömürdüler, dinciliğini de sömürdüler bizim insanımız ne zaman birine güvense o kişi bir tokat atmadı mı?

Kanka ironiydi amacı ikinizde farklı yerlere çektiniz.

Kanka ironiydi amacı ikinizde farklı yerlere çektiniz.
Ben gerçekçi biriyimdir her zaman gerçeklerden bahsederim bunu da çevremdeki herkes bilir. Öyle bir ihtimali düşünmek bile kötü. Düşünsene sevdiğin biri savaş durumunda cepheye gidiyor bir süre sonra ölüm haberini alıyorsun. Ben bunu düşünmek bile istemem.

Geri
Yukarı