Olası bir indirimde Assassin's Creed Odyssey mi yoksa The Witcher 3 wild hunt mu?

Arkadaşlar Witcher 3 tarafında aklıma takılan bir combat sistemi var. Kaç vur şeklinde mi yoksa her boss veya canavar ayrı bir taktiksellik barındırıyor mu? Onlar barındırmıyorsa bile silah olarak bir çeşitlilik var mı? Teşekkürler şimdiden.

Canavarlara karşı çeşitli kılıç yağları iksirler ve Witcher işaretleri var Witcher işaretlerini geliştirip daha güçlü hale sokabiliyorsun en basiti ile ıgni ilk Level'de sadece ileri doğru kısa süreli bir ateş atabiliyorsun ama onu geliştirirsen direkt ateş püskürtüyorsun basılı tutarak.

2 kılıç, arbalet, bomba vs. var oyunda. Bunun yanında büyüleriniz de var. Ki bu büyüler oyuna çok etki ediyor. Bazı yerlerde combat sistemi tekrara düşüyor ama farklı canavar/insanlarla savaştığınız için bu sizi o kadar da çok sıkmıyor. Vuruş hissi gerçekten kılıç kullanıyormuşsun gibi geldi bana.
Quen favorim büyülerde, az korumadı ilk vuruşlarda özledim yav oyunu daha yeni bitirdim ama. :)

İkisi de güzel. Witcher 3 daha güzel ama Odyssey daha uzun tüm yan görevler ve DLC'ler ile 50 saatte falan bitirdim. Odyssey'de ona yakın ama toplanabilirler falan derken 70-80 saati buluyor.

Ne? Witcher 3'de mi? Mümkün mü bu? Her neyse size öyle gelmiştir.
Yan görevler de bile tekrara düştüğünü hiç hissetmedim, DLC'leri saymıyorum bile fakat saygı duyuyorum yorumuna yine de.

Dostlar çok kararsız kaldım şuan da ama sanırım Türkçe altyazı ve menü seçeneğinin de bulunmasıyla Witcher 3 alacağım. Umarım DLC'ler ile 23 TL gibi bir rakama yeniden düşer ve alabilirim. Benzer rakama DLC'siz de düşse alırım ama DLC'lerinin çok başarılı olduğunu bildiğim için umarım düşer. Hepinize değerli düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

Dostlar çok kararsız kaldım şuan da ama sanırım Türkçe alt yazı ve menü seçeneğinin de bulunmasıyla Witcher 3 alacağım. Umarım DLC'ler ile 23 TL gibi bir rakama yeniden düşer ve alabilirim. Benzer rakama DLC'siz de düşse alırım ama DLC'lerinin çok başarılı olduğunu bildiğim için umarım düşer. Hepinize değerli düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.
Hocam şöyle söyleyeyim Odyysey indirimde 80 TL'ye düşüyor, Gold Edition ve Ultimate Edition'da fiyat daha da artıyor. Ayrıca TR yaması da paralı sanırım. Biraz külfetli oluyor ama Witcher 3 hem türkçe hem de DLC'ler gerçekten çok güzel tat veriyor. Ayrıca oyunla ilgili diyeceğim tek şey, dikkatli oynayın. Çünkü verdiğiniz kararlar oyunun sonunu belirliyor. Şimdiden hayırlı olsun diyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı