Olay Görüntüleyicisi 1000 Hatası

SSVinvo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Fortnite oynarken aniden oyun crash olup oyundan atma sorunu yaşadım. Olay günlüğü raporu resim olarak mevcuttur, bir bakar mısınız?

hata.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm sürücüleriniz güncel midir? Sorun ekran kartı sürücüsüyle ilgili diye gözüküyor.
Hocam amd'nin 19.4.3 sonrası sıkıntılıymış hep o yüzden 19.4.1 kullanıyorum şuan demekki bu da sıkıntılı her driveri sıkıntılı olur mu yahu puff anlamadım valla. En güncelini de yükleyince pc delleniyor saçma saçma işler oluyor napacam bilemedim.

Yeni driverlarda da 30dk'da bir wattman error veriyor kanser gibi bişe çözümü yok saçma sapan driverlar amd pişmanlıktır dicemde olmayacak şimdi.
AMD kullanmadığım için herhangi bir tavsiyede bulunamayacağım maalesef. Reddit'te okuduklarıma göre eski sürümler daha iyi performans sahipmiş.

AMD kullanmadığım için herhangi bir tavsiyede bulunamayacağım maalesef. Reddit'te okuduklarıma göre eski sürümler daha iyi performans sahipmiş.
Denemediğim kalmadı usta valla ekran kartı donanım olarak bozuk mu onu da bilmiyorum aldığım eleman sağlam dedi ama wattman cart curtu verip verip duruyor voltaj moltaj hiç anlamadığım şeyler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı