Olay kimliği 1000 hatası

ItsukiChaann

Centipat
Daha fazla  
RAM
16G
Arkadaşlar selam. Ben bilgisayarımda oyun oynarken oyun crash vermeden bir anda kapanıyor ve olay günlüğüne baktığımda olay kimliği 1000 uygulama kilitlenmesi yazıyor. Sistemim üstte verdiğim gibi, neden bu sorunu yapıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim üstte verdiğim gibi
Üstte sadece RAM var. :)

Ani kapanmalar genelde PSU (güç kaynağı) kaynaklıdır. Test yapıp sonucu paylaşın.

Ani kapanmalar genelde PSU (güç kaynağı) kaynaklıdır. Test yapıp sonucu paylaşın.

Kusura bakmayın girmeyi unutmuşum.

16 GB RAM.

Gigabyte RTX 3060 Ti.

ASUS Prime B450M K 2

AMD Ryzen 5600 4.5GHz

Samsung EVO 980 SSD.

Ayrıca daha önceden PC kendine reset atıyordu PSU değiştirdim sorun düzeldi ama bu olaylar başladı ara sıra mavi ekranlar bu olay 1000 hatası.

Dostum bu arada testleri yaptım herhangi bir bir sorun çıkmadı ama ekran kartı sürekli 0.5 kullanımda falandı Max %5'e çıktı acaba sorun o olabilir mi oyunlarda işlemciye yükleniyordur ekran kartı çok performans vermediği için ama herhangi bir bir over clock işlemi yapmak istemiyorum.

Dosya Ekleri

• 1692784882988.png
    1692784882988.png
    92,4 KB · Görüntüleme: 14
  • OCCT Test Sonucları.png
    OCCT Test Sonucları.png
    112,1 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Ayrıca daha önceden PC kendine reset atıyordu PSU değiştirdim sorun düzeldi ama bu olaylar başladı ara sıra mavi ekranlar bu olay 1000 hatası.

Güç kaynağın neydi ve neye geçiş yaptın acaba, aynı sorunu bende yaşıyorum, Corsair CS750M 80+ Gold Plus var şu an ( ikinci el, minnig yapan arakdaşımdan aldım)

Yeni konular

Geri
Yukarı