"OLDURAMADIM" Steam'den Rahatsız Eden Kullanıcı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Mersin
Steam'de ''OLDURAMADIM'' nickli bir arkadaş var, bu forumdan birisi olduğu kesin sürekli ben, @Mithat Berhan ve de @Sylveon'ın profiline saçma sapan yorumlar atıyor, buna küfürlü yorumlar da dahil. Kim olduğunu bilmiyoruz, baktım Technopat Steam grubunda üyeymiş, demek ki buradan birisi. Zaten belli ki bizi de tanıyor ki yorum yazıyor.
Yalnız yorumları attığında silip engellemiştim, bu yüzden yorumlar gitti. Bu arkadaş belli ki kendini çok zeki zannedip bizimle dalga geçtiğini falan düşünüyor.

Ben yorumları silmiştim ama @Sylveon'da bir tanesi duruyor:

Untitled.png

Bu da Berhan'ın profiline attığı yorum: (NOT: Birçok yorum atmıştı saçma sapan, hepsini sildikten sonra böyle bir yorum atmış)

asd.png

Dediğim gibi benim profilime de birçok saçma sapan yorum yapmıştı, kimsin falan yazdım ve dalga geçmeye başladı. Eğer bir yerde bu yorumların kaydı duruyorsa hemen kanıt olarak da sunabilirim benim profiline attıklarını da.

Bu arkadaş kim, bir ortaya çıkarsa seviniriz.

Not: Konudan sonra arkadaş nickini değiştirmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adama bak bir de bu konu açıldıktan sonra nick değiştiriyor. Göründüğü kadarıyla çok boş ve işsiz biri. Ne diye başkasıyla uğraşırsın ki? Otur kitabını oku, oyununu oyna. Yok hani kendi zamanını da boşa harcıyor. Karantinada olmaktan canı sıkılmış belli ki. Siz üçünüze ters düşen veya soğuk yaklaşımlarda bulunan ve üçünüzün de steam adresini bulabilecek birinin olma ihtimali yüksek. Bu iki kriteri düşünerek seçenekleri daraltabilirsiniz. Bir dost tavsiyesi "her kimsen gidip kendi işinle uğraş kardeş, boş boş yaşama."

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı