Çözüldü Ome TV Rus serverlarına bağlanamama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dracontium

Decapat
Arkadaşlar merhaba eskiden ome.TV'de VPN açıp, ome.TV'ninde içinde bulunan tercih edilen ülke kısmından Rusya'yı seçip Rus serverlarına bağlanabiliyordum. Fakat 4 ay önce bir anda bağlanamamaya başladım, bir güncelleme bile gelmedi oysaki nasıl bağlanabilirim bilen varsa lütfen yardım etsin.
(Not: Farklı VPN'ler ve farklı cihazları denedim bir yararı olmadı hala Türk serverlarına atıyor.)

Çözüm
İyi akşamlar ben mobilden girerken hangi VPN'i kullanırsam kullanayım sürekli TR serverına atıyor bunun bir çözümü var mıdır?

Var şu anki ome TV üzerinde kullandığınız hesaptan çıkış yapın sonra daha önce ome TV de kullanmadığınız bir hesapla ome TV'ye girin VPN nizi açın istediginiz ulkeyi sectikten sonra TR serverindan cikacaksiniz ama sorun yine tekrarlayabilir ve çözümü yine aynı işlemleri uygulamak.
Neden bağlanmak istiyorsunuz? Eğer amacınız oysa normal omegleye VPN ile girin. Bu arada ben bağlanabiliyorum.
1607031086921.png

Son düzenleme:
İyi akşamlar ben mobilden girerken hangi VPN'i kullanırsam kullanayım sürekli TR serverına atıyor bunun bir çözümü var mıdır?

Var şu anki ome TV üzerinde kullandığınız hesaptan çıkış yapın sonra daha önce ome TV de kullanmadığınız bir hesapla ome TV'ye girin VPN nizi açın istediginiz ulkeyi sectikten sonra TR serverindan cikacaksiniz ama sorun yine tekrarlayabilir ve çözümü yine aynı işlemleri uygulamak.

Çözüm

Geri
Yukarı