Omega Legend kasayı mı değiştirmeliyim ya da sadece PSU'yu mu?

Havenn

Decapat
Daha fazla  
Omega Legend tekrar stoka gelmiş galiba almayı düşünüyorum. Peki direkt kasayı Thermaltake ile değiştirip 14 bin TL mi ödemeliyim yoksa düz alıp içindeki Rampage PSU'yu satıp daha güvenilir bir PSU ile mi değiştirmeliyim? Hangisi daha mantıklı olur? Bütçemi de pek zorlamak istemiyorum açıkçası hangisi daha ucuz ve mantıklıysa o daha ideal olur benim için.

Omega Legend tekrar stoka gelmiş galiba almayı düşünüyorum. Peki direkt kasayı Thermaltake ile değiştirip 14 bin TL mi ödemeliyim yoksa düz alıp içindeki Rampage PSU'yu satıp daha güvenilir bir PSU ile mi değiştirmeliyim? Hangisi daha mantıklı olur? Bütçemi de pek zorlamak istemiyorum açıkçası hangisi daha ucuz ve mantıklıysa o daha ideal olur benim için.

Hocam eğer hala seçiminizi yapıp ürünü almadıysanız stoklar yine bitmiş. İtopya'nın bu olayını anlamıyorum bir geliyor bir gidiyor :D

Hocam eğer hala seçiminizi yapıp ürünü almadıysanız stoklar yine bitmiş. İtopya'nın bu olayını anlamıyorum bir geliyor bir gidiyor :D

Evet maalesef alamadan kaldım ama o sıra da RX 6700'lü sistem buldum 14 bin TL'ye şimdi ikisi arasında kararsız kaldım eğer bütçeyi zorlayabilirsem bunu almayı düşünüyorum. Ve ne yazık ki ikisinde de c4 PSU var ama bu fiyata da bu kadar oluyor demek ki🥲

Evet maalesef alamadan kaldım ama o sıra da RX 6700'lü sistem buldum 14 bin TL'ye şimdi ikisi arasında kararsız kaldım eğer bütçeyi zorlayabilirsem bunu almayı düşünüyorum. Ve ne yazık ki ikisinde de C4 PSU var ama bu fiyata da bu kadar oluyor demek ki🥲

Evet bende buluyorum ucuz sistemler bir de PSU'ya bakıyorum C4 :D

Yeni konular

Geri
Yukarı