İtopya Omega-Legend alınır mı?

AlperCntrk35

Decapat
Daha fazla  
Donanım Arşivi'nin videosundan sonra bu sistemi İtopya'dan almak istiyorum.
Özellikleri:
  • Intel Core i3 12100F 4.3GHz (i5-12400F ile değişmek istiyorum)
  • Gigabyte H610M h 3200MHz.
  • Gigabyte GeForce RTX 3060 eagle OC 12 GB.
  • Corsair 16 GB(2x8GB) Vengeance LPX 3200MHz.
  • Kioxia Exceria 500 GB NVMe M.2 SSD.
  • Rampage reaction 600W 80+ Bronze (Cooler Master CMP510 ile değiştireceğim)
(Şu anki PC'deki 2 TB hard diski de takacağım yanına 165Hz monitör de alınacak AOC 23.6 C24G2AE )

İncelemek isterseniz linki https://www.itopya.com/omega-legend...0-eagle-oc-12gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2-_h20400

Sizce sistem iyi midir? Şu anki günümüz oyunlarını rahat rahat oynatır mı ya da ilerleyen zamanlarda utandırır mı? Bilgi almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem alınır, günümüz oyunlarını rahat oynatır fakat 3-4 sene sonra 3060 yetersiz kalmaya başlayabilir. Kasayı da değiştireceksen süper, alabilirsin.

Sistem alınır, günümüz oyunlarını rahat oynatır fakat 3-4 sene sonra 3060 yetersiz kalmaya başlayabilir. Kasayı da değiştireceksen süper, alabilirsin.
Kasayı normalde değişmeyecektim araştırdım rampage in psularinda sorun çıkıyormuş kalitesizmis ondan dolayı cooler master cmp510 ile degisecegim

Kasayı normalde değişmeyecektim araştırdım rampage in psularinda sorun çıkıyormuş kalitesizmis ondan dolayı cooler master cmp510 ile degisecegim
Bütçe sıkıntısı var ise sadece güç kaynağı da alabilirsiniz.

Kasayı Thermaltake Versa T25 yapsak iş görür mü peki yoksa o da sorun çıkarabilirmi?

@Saint Lucia Thermaltake iyi midir hocam? Hem ürün olarak hem marka olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı