Phoenix Omega - Lucent ya da Toplama

umitbarlas

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Elimde bir msi gt72 dominator pro notebook var. Ancak beklentilerimi karşılamakta son günlerde sorun yaşıyorum. Bahsettiğim sistemler ile technopat sistem tavsiyeleri arasında kararsız kaldım. Ayrıca hazır sistemlerde monitör de yok. Ancak donanım konusunda yeterince bilgili olmayışım beni hazır sistemlere yönlerdiriyor. Takıntılarım tabiki fps, ısı ve fan sesi. Bütçem de 15 bin e kadar çıkabiliyorum ve anladığım kadarıyla da Vatan 'da bu sistemleri toplatabiliyorum. Monitör tercihim kesinlikle Asus 27" PG27AQ, ekran kartı titan x mi yoksa 1080 mi, işlemci Intel Core i7 6700 ya da 6900 mü veya Intel Core i7 5960X mi daha uzun soluklu bilemiyorum. Kesinlikle hayali bir sistem tasarlamıyorum ancak daha önce son anda masaüstü sistem tavsiyenizi dinlemeyip notebook a yönelmenin pişmanlığını yaşıyorum. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı