Omen 15-EN1014NT Performans ve Oyun Testleri

Makaleler
8
Cinebench R23

Ekran görüntüsü 2022-08-05 113314.png

Sıcaklıklar (Test bitiminden birkaç saniye önce alınmışlardır.) :

Single Core:
Ekran görüntüsü 2022-08-05 112102.png

Multi Core:
1659688694063.png

Oyun testleri

Rainbow Six Siege

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Apex Legends

Valorant

VALORANT   5.08.2022 11_42_59.png
VALORANT   5.08.2022 11_43_08.png

Oyun testleri ve Cinebench testi esnasında performance modu seçilmiştir. Oyun testleri esnasında otomatik, Cinebench testi esnasında ise max fan devrindeydi.

Gerekli bulduğunuz test var ise belirtmeniz yeterli. Zaman bulursam yaparım.

Cidden çok fazla. 80-85 arası ideal olmalı bu modellerde. Elbette yaşadığınız şehir fark eder her zaman. Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Altında herhangi bir soğutucu var mı acaba?

Ek olarak GTA5, Forza Horizon 4 veya 5 , Bannerlord tarzı başka oyun varsa değerleri gelirse hoş olur. Ek olarak laptoptan genel olarak memnun musunuz? Hangi sorunlarla karşılaştiniz veya iyi denilebilecek özellikleri nelerdir adı altında bir rehber yazmanız hoş olur.

Son düzenleme:
Timespy testi yapabilirsiniz. Ayrıca cihazı almayı düşünenler için @4Cosmos'un belirttiği gibi bir kullanıcı incelemesi yapmanız faydalı olacaktır.

Cidden çok fazla. 80-85 arası ideal olmalı bu modellerde. Elbette yaşadığınız şehir fark eder her zaman. Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Altında herhangi bir soğutucu var mı acaba?
Altında soğutucu yoktu. Testi Karabük, Safranbolu'da yaptım. Ayrıca 80-85 arasını oyun esnasında yakalayabilecek laptoplar sayılı.

Altında soğutucu yoktu. Testi Karabük, Safranbolu'da yaptım. Ayrıca 80-85 arasını oyun esnasında yakalayabilecek laptoplar sayılı.
Aslına bakarsanız sayılı değil. Çoğu bu fiyat bandında laptop bu dereceleri yakalayabiliyor. Örnek ideapad hatta g770 bile 85 dereceyi yakalayabilen bir laptop. Omen serisi için derece yüksek geldi bana.

Aslına bakarsanız sayılı değil. Çoğu bu fiyat bandında laptop bu dereceleri yakalayabiliyor. Örnek ideapad hatta g770 bile 85 dereceyi yakalayabilen bir laptop. Omen serisi için derece yüksek geldi bana.
Oyundan oyuna değişiyor. Mesela ETS 2 ve Apex arasında yer yer 10 dereceden fazla fark var.

Aynı laptop'u 10 gündür kullanıyorum. Bende de sıcaklık seviyeleri sizdeki gibi. Hatta God of War'da 100'lere kadar çıkabiliyor. Hp Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Birkaç işlem yaptırdılar. Sıcaklık yine aynı olunca servise göndermem gerektiğini söylediler.
Şimdilik güç ayarlarından CPU hızını %1düşürerek God of War ve diğer oyunlarda Max 83-85 derecelere indim. Ancak yine de yakın zamanda laptop'u servise göndericem.
@erme

Yeni konular

Geri
Yukarı