OMEN-15 Laptopumun garantisi 3 ay önce başlamış

6iantguy

Hectopat
Daha fazla  
1.5 Hafta önce aldığım OMEN-15 cihaza HP'nin kendi Support programını kurdum driverları güncellemek için. Rutin kontrolleri yaparken garanti başlayalı 3 ay, bataryanın ise 5 aylık olduğunu öğrendim. Normal mi?

1623787040747.png

1623787054980.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal. Distribütörün senin satıcına sattığı tarihe göre başlamış oluyor. HP müşteri hizmetlerini arayıp garanti başlangıç tarihini güncellemek istiyorum dersen yardımcı olurlar.

İadeden dönmüş olabilir. Pil denetimini gerçekleştirin. HP desteğe fatura ile ulaşın garantiyi düzeltsinler.

1.5 Hafta önce aldığım OMEN-15 cihaza HP'nin kendi Support programını kurdum driverları güncellemek için. Rutin kontrolleri yaparken garanti başlayalı 3 ay, bataryanın ise 5 aylık olduğunu öğrendim. Normal mi?

Eki Görüntüle 1069662

Eki Görüntüle 1069664
sonuç ne oldu kullanılan mal mıymış garanti uzaması oldu mu ne oldu bilgi verebilir misiniz benim laptopumda da aynı durum var.

Merhaba, sol alt tarafta resimde işaretlediğim yerden garanti itirazı yapıp ürünün faturasını paylaştığınızda, inceleme sonunda fatura tarihi baz alınmaktadır. Aldığınız tüm ürünlerde bu tarz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bazen yeni aldığınız ürün için 6 ay bile kalan garanti süreleri olabilmektedir. (Ürün son kullanıcıya fatura edilen tarihi baz almakla birlikte, fatura ibraz edemeyenler için üreticiler garanti başlangıcını fabrika çıkış tarihinden başlatabilmekteler.)

Dosya Ekleri

• 1623787040747.png
    1623787040747.png
    35,6 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı