Omen 15 mi MSI Alpha 17 mi?

Evet hocam bende pek memnun değilim soğutması haricinde. Dragon Center'i ayrı bir sorun driverleri ayrı bir sorun onları halletsen uyku moduna girince çıkması sorun her an bir şeyi gidebilirmiş korkusuyla kullanıyorsun laptopu :D temiz kurulumu denemenizi öneririm hocam denemekten zarar gelmez. MSI forumunda Alpha kullanan bir arkadaş driver sorununu Windows 10 2004 (20H1) sürümünü kurarak çözdüğünü belirtmiş onu da deneyebilirsiniz.

Hocam sizinde MSI Afterburner'da değerler böyle sapıtıyor mu?
Evet hocam bende pek memnun değilim soğutması haricinde. Dragon Center'i ayrı bir sorun driverleri ayrı bir sorun onları halletsen uyku moduna girince çıkması sorun her an bir şeyi gidebilirmiş korkusuyla kullanıyorsun laptopu :D temiz kurulumu denemenizi öneririm hocam denemekten zarar gelmez. MSI forumunda Alpha kullanan bir arkadaş driver sorununu Windows 10 2004 (20H1) sürümünü kurarak çözdüğünü belirtmiş onu da deneyebilirsiniz.

Bu arada AMD'nin sitesine girdim 5600M için güncelleme olmuş yeni bir sürüm önerilen ve WHQL etiketli.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    163,9 KB · Görüntüleme: 33
  • image.jpg
    image.jpg
    155,1 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Hocam sizinde MSI Afterburner'da değerler böyle sapıtıyor mu?
Evet hocam şuan bende de böyle.
Bu arada AMD'nin sitesine girdim 5600M için güncelleme olmuş yeni bir sürüm önerilen ve WHQL etiketli.
O sürüm bende ve masaüstü amd kullanıcılarının bazılarında da flicker ve siyah ekran yapıyordu hocam o yüzden geri döndüm fakat sanırım @Radeon RX 5500M 21.3.1 sürümünü kullanıyordu ve bir sorunu yoktu bazılarında oluyor bazılarında olmuyor hocam pek anlamış değilim bende :) Sorunsuz sürümümü buldum ve onunla devam etmeyi planlıyorum.

Dosya Ekleri

• adsızs.png
    adsızs.png
    375 KB · Görüntüleme: 36
Evet hocam şuan bende de böyle.

O sürüm bende ve masaüstü amd kullanıcılarının bazılarında da flicker ve siyah ekran yapıyordu hocam o yüzden geri döndüm fakat sanırım @Radeon RX 5500M 21.3.1 sürümünü kullanıyordu ve bir sorunu yoktu bazılarında oluyor bazılarında olmuyor hocam pek anlamış değilim bende :) Sorunsuz sürümümü buldum ve onunla devam etmeyi planlıyorum.
Sorunsuz sürüm bende de vardı ama çok eskiydi özel çözünürlük bile eklenmiyordu.

Evet hocam şu an bende de böyle.

O sürüm bende ve masaüstü AMD kullanıcılarının bazılarında da flicker ve siyah ekran yapıyordu hocam o yüzden geri döndüm fakat sanırım @Radeon RX 5500M 21.3.1 sürümünü kullanıyordu ve bir sorunu yoktu bazılarında oluyor bazılarında olmuyor hocam pek anlamış değilim bende :) sorunsuz sürümümü buldum ve onunla devam etmeyi planlıyorum.

Hocam denedim 21.3.1'i CS:GO yine aynı siyah ekranda kalıyor. Bende şu an hazırda Rufus'tan hazırladığım Windows 10 var 1 ay öncesinden kalma nasıl temiz kurulum yapabilirim. Direk USB'yi taksam BIOS açılırken temiz kurulum mı yapmış oluyor?

Sorunsuz sürüm bende de vardı ama çok eskiydi özel çözünürlük bile eklenmiyordu.
Yok hocam ben son sürümün bi alt sürümünü kullanıyorum.
Hocam denedim 21.3.1'i CS:GO yine aynı siyah ekranda kalıyor. Bende şu an hazırda Rufus'tan hazırladığım Windows 10 var 1 ay öncesinden kalma nasıl temiz kurulum yapabilirim. Direk USB'yi taksam BIOS açılırken temiz kurulum mı yapmış oluyor?
Fotoğraf açıklayıcı olacaktır hocam yine de video isterseniz :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 20210410_191658.jpg
    20210410_191658.jpg
    123,6 KB · Görüntüleme: 33
Yok hocam ben son sürümün bir alt sürümünü kullanıyorum.

Fotoğraf açıklayıcı olacaktır hocam yine de video isterseniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çok teşekkürler sonuçları kurulum bitirince paylaşırım.
Yok hocam ben son sürümün bir alt sürümünü kullanıyorum.

Fotoğraf açıklayıcı olacaktır hocam yine de video isterseniz:

Kurulumdan önce biçimlendirmem gereken sürücü var mı?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    164,7 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Bu bilgisayar olacak gibi değil şimdi bütün oyunlarda siyah ekran alıyorum. Sadece ekran kartı driveri kurup direk denemek istedim. Başka uygulamalardan ötürü sorun mu yaşatıyor diye iflah olmaz asla.
Bende direkt sürücü kurulmaz hale gelmişti servise yollamadan bir iki gün önce.Restore point almıştım ona geri dönüp tekrar sürücü kurmayı denemiştim ama yine kurulamıyordu.Msi.dll hatası veriyordu.

Geri
Yukarı