Omen 15 mi MSI Alpha 17 mi?

Hocam bende 101 kurulu şu an 102 versiyonu nereden bulabilirim? Bir de onunla denemek istiyorum 20.11.2'yi. Yazdım fakat bulamadım internette. Şimdi güncelliyorum üreticiye ait markayı buldum programları mevcut acaba hangisiyle güncel sürümü bulacağım bilmiyorum.
Hocam 102'yi bende windows 10 otomatik yüklemişti ve şaşırtıcı bir şekilde hiç bir yerde yok nerden buldu bu 102'yi ya :D

Hocam 102'yi bende Windows 10 otomatik yüklemişti ve şaşırtıcı bir şekilde hiçbir yerde yok nereden buldu bu 102'yi ya :D

Nasıl bulunur bilmiyorum ama Home » AMI bu sitede birçok program var yabancı forumlarda mı araştırsam 102 diye bir sürüm yok piyasada şaka gibi. Bu arada o BIOS size güncellenip gelmiştir. Windows BIOS güncellenmez size gelen cihaz daha yeni sürüm yani fabrikadan çıkışı daha geç olmuş muhtemelen bana denk gelen daha eski olduğu için yanan biz olduk 😂

Nasıl bulunur bilmiyorum ama Home » AMI bu sitede birçok program var yabancı forumlarda mı araştırsam 102 diye bir sürüm yok piyasada şaka gibi.
MSI global forum'a baktım ama 102 sürümüyle alakalı bir şey yok hocam globalde de 101 yayımlanmış gözüküyor sadece anlayamadım :D E16UKAMS.102 olarak arattığınızda da sadece technopatta açılan alpha konuları çıkıyor o arkadaşlara da windows kurmuş.

@Radeon RX 5500M hocam sizin bios sürümü nedir acaba?

MSI global Forum'a baktım ama 102 sürümüyle alakalı bir şey yok hocam globalde de 101 yayımlanmış gözüküyor sadece anlayamadım :D E16UKAMS. 102 olarak arattığınızda da sadece Technopat'ta açılan Alpha konuları çıkıyor o arkadaşlara da Windows kurmuş.

@Radeon RX 5500M hocam sizin BIOS sürümü nedir acaba?

101 hocam bende bulamadım 102 sürümünü.

MSI global Forum'a baktım ama 102 sürümüyle alakalı bir şey yok hocam globalde de 101 yayımlanmış gözüküyor sadece anlayamadım :D E16ukams. 102 olarak arattığınızda da sadece Technopat'ta açılan Alpha konuları çıkıyor o arkadaşlara da Windows kurmuş.

@Radeon RX 5500M hocam sizin BIOS sürümü nedir acaba?

Son ümidim o sürümü bulmak yoksa 3 sene bile geçse düzelmez bu siyah ekran sorunu. Başka deneyebileceğim bir şey kalmadı. Hocam Discord üzerinden ekleyebilir misiniz beni eğer kullanıyorsanız. Preyactor #9081

Temiz kurulumu 2 sefer yaptım. Bu 102 numaralı BIOS'a ulaşamıyorsak, başka yapabileceğimiz farklı bir şey var mı hocam güncel driverları kullanmak istiyorum bazısında bu sorun yokken bende olması canımı sıkıyor... Yani sonsuza kadar MSI'in sitesindeki driveri kullanmak istemiyorum açıkçası. Sıkıntı çıkarmayan sadece bu. @Radeon RX 5500M

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    163,6 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı