Omen 16 vs IdeaPad Gaming 3

Hocam yeni ipg bu ama yine de Omen hem ekran kartı hem kasa olarak daha iyi. İşlemci lazımsa o zaman şans verilebilir Lenovo'ya.

bunu buldum Free_dos çok sevmiyorum ama özellikleri iyi.

Eğer Legion Pro ve İdeapad 5 Pro denk getiremezsem ay sonuna kadar bu alternatif olabilir.

Bunu buldum Free_dos çok sevmiyorum ama özellikleri iyi.

Eğer Legion Pro ve Ideapad 5 Pro denk getiremezsem ay sonuna kadar bu alternatif olabilir.

3060 100W sanırım, MUX var, kasa iyi, iş görür bence. 3060'ın 6 GB olması tek eksisi diyebiliriz.

Yanlış bakmadıysam 115W dı hocam tasarımını bende beğendim ama kullanan birinin yorumu iyi olurdu ısınma açısından

6600M Omen 16larla aynı güç kaynağı var. Muhtemelen 100e sabittir o yüzden. Kasa olarak Omen hep kendinden söz ettiren bir seri oldu, soğutmasından yana da bir problem çıkacağını düşünmüyorum. 10300H'lı ilk nesil fırın gibiydi orası ayrı konu:)

6600M Omen 16larla aynı güç kaynağı var. Muhtemelen 100e sabittir o yüzden. Kasa olarak Omen hep kendinden söz ettiren bir seri oldu, soğutmasından yana da bir problem çıkacağını düşünmüyorum. 10300H'lı ilk nesil fırın gibiydi orası ayrı konu:)
Hadi ya 115W olmasî daha iyi olabilirdi. Bu aralarda fiyatlar bi anda uçtu var mı 30k bandında önerebileceğiniz bir ürün?

Hocam hp omen ı aldınız mı bende şuan ona bakıyorum ama hakkında çok bi inceleme bulamadım.
Almadım , 12700h işlemci cok istediğim bir işlemci , açıkçası ilk tercihim Legion 5 pro , yeni işlemcilerle bir türlü gelmedi ,ama gelirse de fiyat nerde olur kimbilir

@Radeon RX 5500M

3060 100W sanırım, MUX var, kasa iyi, iş görür bence. 3060'ın 6 GB olması tek eksisi diyebiliriz.
Bu kasa iyi aslinda , soğutma kısmına bir şey diyemiyorum, ekran 144hz olabilir 300 nit
Legion 5 pro hem 165 Hz hem de 500 nit

Almadım , 12700h işlemci cok istediğim bir işlemci , açıkçası ilk tercihim Legion 5 pro , yeni işlemcilerle bir türlü gelmedi ,ama gelirse de fiyat nerde olur kimbilir

@Radeon RX 5500M

Bu kasa iyi aslinda , soğutma kısmına bir şey diyemiyorum, ekran 144hz olabilir 300 nit
Legion 5 pro hem 165 Hz hem de 500 nit
Bende legionın soğutma ve genel olarak kasasını daha çok beğeniyorum ama 11.nesil işlemcili olan ile hp nin 12.nesil işlemcili olanı aynı fiyat bu da hp tarafına yöneltiyo beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı