Omen 16 vs IdeaPad Gaming 3

AlteredTech

Hectopat
Yer
İzmir
Merhaba, bir arkadaşım 22K bütçeyle laptop almak istiyor. Aşağıdaki 2 cihazdan hangisini önerirsiniz? Nedenleriyle belirtirseniz sevinirim.

Merhaba, bir arkadaşım 22K bütçeyle laptop almak istiyor. Aşağıdaki 2 cihazdan hangisini önerirsiniz? Nedenleriyle belirtirseniz sevinirim.

6700M olsaymış HP Omen diyecektim. O fiyata ikincisi daha iyi bir seçenek.

Omen biraz daha performanslı 115W olduğu için, ama AMD GPU'ya pek yakın bakamıyorum mobilde o yüzden Ideapad alırdım. ama performans olarak Omen daha iyi.

RTX 3060'lı sistem daha mantıklı olacaktır.

Omen biraz daha performanslı 115W olduğu için, ama AMD GPU'ya pek yakın bakamıyorum mobilde o yüzden Ideapad alırdım. ama performans olarak Omen daha iyi.
Hocam, bence de ideapad rtx3060'tan dolayı biraz daha iyi ama arkadaşım mühendislik okuyacağı için batarya ve ram'in daha büyük olmasını istiyor. Bir de bu ideapad'lerde 135W adaptör çıkan çok ürün olmuş duyduğum kadarıyla.

Hocam bi de çoğu kaynak omen için 100W diyordu, 115W yazan kaynağınız varsa atabilir misiniz?

Geri
Yukarı