Omen By HP 17-CK2008NT nasıl?

Bütçe
Max 70000
Cihaz çok sağlam duruyor ama HP'de kronik sorun var menteşeler 5-6 senelik kullanımdan sonra menteşeler patlıyor. 2 tane HP kullandım ikisinde de menteşe sorunu yaşıyorum. Bu sorun yeni cihazlarda da devam ediyor sanırım.

Cihaz çok sağlam duruyor ama HP'de kronik sorun var menteşeler 5-6 senelik kullanımdan sonra menteşeler patlıyor. 2 tane HP kullandım ikisinde de menteşe sorunu yaşıyorum. Bu sorun yeni cihazlarda da devam ediyor sanırım.
Ben de hp den uzak durmak istiyorum. Asus ya da msi bu fiyata görsem asla kaçırmam ama onlarda bu fiyata 4070 bulabiliyorum malesef. Bildiğin daha kaliteli bir marka var mı bu fiyata ?

Tercih edebilirsin.
HP sitesinde dâhâ ürünün stoğu yok.
Bunun nedeni ürünün yeni piyasaya çıkmış olması mı? Laptoplardan hiç anlamıyorum ama almak zorundayım.

HP markasının 4000 serisi birkaç aydır piyasada ama internette ayrıntılı incelemesini görmedim.
Alternatif ararsan Strix G16 var. https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.41.7
Bunu alın.

ASUS hiç bir zaman üzmez, gerek servis gerek cihaz. Şuan ASUS'un giriş seviyesi bir laptopundan yazıyorum giriş seviyesi böyleyse o cihazı tahmin edemiyorum :D

3070'li aynı kasa cihazdan ablamın arkadışında var çok memnun. Üst düzey mimarlık programları kullanıyor.

Bunu alın.

ASUS hiç bir zaman üzmez, gerek servis gerek cihaz. Şuan ASUS'un giriş seviyesi bir laptopundan yazıyorum giriş seviyesi böyleyse o cihazı tahmin edemiyorum :D

3070'li aynı kasa cihazdan ablamın arkadışında var çok memnun. Üst düzey mimarlık programları kullanıyor.
Teknoloji şans işi.

Geri
Yukarı