Omen Encoder alınır mı?

Bütçe
1000 TL
1000TL ise bu alınır 1500TL çıkarsanız daha iyi klavyeler var diyorsun önerdiğin klavye 2800TL dalga mı geçiyorsun?

Fiyatı zamlanmış sence 2800TL edecek klavyeye benziyor mu?

30 Ağustos 2023 tarihinde yazmışım öneriyi bana 23 Eylül'de yazıyorsun neredeyse 1 ay geçmiş, asıl sen mi dalga geçiyorsun? Ben attığımda 1500TL idi bu arada.

Al bu da kanıtı, 25 Ağustos 2023 tarihinde açılmış konu.

Fiyatı zamlanmış sence 2800TL edecek klavyeye benziyor mu?

30 Ağustos 2023 tarihinde yazmışım öneriyi bana 23 Eylül'de yazıyorsun neredeyse 1 ay geçmiş, asıl sen mi dalga geçiyorsun? Ben attığımda 1500TL idi bu arada.

Al bu da kanıtı, 25 Ağustos 2023 tarihinde açılmış konu.
1 ayda 1400tl nerede arttı kanka akakçe den baktım bütün fiyatlar 2800 aralarında

1 ayda 1400TL nerede arttı kanka Akakçe'den baktım bütün fiyatlar 2800 aralarında

Onu bana değil İtopya'ya söyle ben kanıtımı sundum birkaç gün önce de 1700TL idi.

Al bu mouse 200TL idi 1 yıl önce şu an 2000TL yazmışlar sence bu 2000TL eder mi etmez mi? Bir şeye kafana göre fiyat girince ürünün hak ettiği asıl fiyatı olmuyor.

Bu abartı fiyat girmelerinin sebebi de enflasyondan dolayı zarar etmemek için her ürünün fiyatını abartı giriyorlar, indirim yapacakları zaman fiyatını olması gerektiği fiyata indiriyolar.

Ben site açarım bir tane aynı klavyeyi 5000TL yazarım başkası da bakar fiyatını 5000TL yapar öyle öyle gider bu olay, nasıl mantık bu ?

red switch olanını kullanıyorum gerçekten aşırı iyi sadece ben laptopun klavyesini kullandığım için eskiden zor alışıcam gibi görünüyor sesi falan güzel cherry zaten bu yorumu yapmaya gerek yok yani gelipte outemu switch li klavye alıp yay sesi dinlemek yerine daha iyi bence
Hocam eğer aynısını kullanıyorsanız sizin klavyede hiç yay sesi yok mu? Omen Encoder Brown switch modelini aldım, yay sesi var bayağı.

Hocam eğer aynısını kullanıyorsanız sizin klavyede hiç yay sesi yok mu? Omen Encoder Brown switch modelini aldım, yay sesi var bayağı.
ben kırmızı switch olanı kullanıyorum eğer tuşa yavaş basar iseniz çok dikkatli dinleyince yay sesi geliyor onun dışında klavyeden gayet memnunum zaten ben aldığımda 1000 tl idi fakat 1500 olmuş

ben kırmızı switch olanı kullanıyorum eğer tuşa yavaş basar iseniz çok dikkatli dinleyince yay sesi geliyor onun dışında klavyeden gayet memnunum zaten ben aldığımda 1000 tl idi fakat 1500 olmuş
Şu an 1200'e var da bendekinde space tuşundan fena bir ses geliyor. Acaba iade edip red mi alsam diye düşünüyorum. Tuşa hızlı basarsam daha da şiddetli geliyor. Bir de space tuşunun hissiyatı bir garip. Video atayım bir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı