Omen Gaming Hub sadece CPU sıcaklığını gösteriyor

mortalkadir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam HP Victus 16 var ben de ilk aldığım zamanlar GPU sıcaklığını gösteriyordu performance kısmında fakat yaklaşık 1,2 aydır göstermiyor ve oyun oynarken sadece CPU gösteriyor bunu düzeltmenin yolu var mı?

Arkadaşlar selam HP Victus 16 var ben de ilk aldığım zamanlar GPU sıcaklığını gösteriyordu performance kısmında fakat yaklaşık 1,2 aydır göstermiyor ve oyun oynarken sadece CPU gösteriyor bunu düzeltmenin yolu var mı?

O tam değeri ve detaylı değerleri göstermiyor ben eskiden laptop kullanırken hiç memnun kalmamıştım. AIDA64 Extreme almanızı tavisye ederim o her şeyin sıcaklığını gösteriyor CPU'yu geçin CPU'nuz kaç çekirdekliyse ayrı ayrı her çekirdeğinin ısını dahi gösteriyor. 1 kere alınca 3 bilgisayar için veriyor size yani 3 kişi ortak alıp baya ucuza getirebilirsiniz.

O tam değeri ve detaylı değerleri göstermiyor ben eskiden laptop kullanırken hiç memnun kalmamıştım. AIDA64 Extreme almanızı tavisye ederim o her şeyin sıcaklığını gösteriyor CPU'yu geçin CPU'nuz kaç çekirdekliyse ayrı ayrı her çekirdeğinin ısını dahi gösteriyor. 1 kere alınca 3 bilgisayar için veriyor size yani 3 kişi ortak alıp bayağı ucuza getirebilirsiniz.

Bu da gösteriyor çekirdeklerin sıcaklığını ama dediğim gibi anlamadım niye GPU göstermiyor teşekkürler dostum.

Geri
Yukarı