HP Omen Gaming Hub uygulaması yanlış sıcaklık gösteriyor

semih182828

Femtopat
Daha fazla  
Fan ayarları HP Omen Gaming Hub'dan ayarlanıyor bende otomatiğe aldim normalde 60 derece olan laptopu 80-90 derece gosteriyor o yüzden fanları da fazla çalıştırıyor.

Fan ayarları HP Omen Gaming Hub'dan ayarlanıyor bende otomatiğe aldim normalde 60 derece olan laptopu 80-90 derece gosteriyor o yüzden fanları da fazla çalıştırıyor.
Fanların dönüş hızını kendin ayarbiliyor olman lazım. Ayrıca şuan kullandığım laptop tada öyle bir sorun var. Direk 0 derece gösteriyor. Bence gerçekten ısınıyor olabilir.

Fanların dönüş hızını kendin ayarbiliyor olman lazım. Ayrıca şuan kullandığım laptop tada öyle bir sorun var. Direk 0 derece gösteriyor. Bence gerçekten ısınıyor olabilir.
Cidden ısınıyorsa bakım yaptır. Sorun uygulamada ise kendin manuel olarak fan hızını ayarla.

Fanların dönüş hızını kendin ayarbiliyor olman lazım. Ayrıca şu an kullandığım laptop tada öyle bir sorun var. Direk 0 derece gösteriyor. Bence gerçekten ısınıyor olabilir.

Kendim ayarlayabiliyorum ama otomatik de kullanıyorum normalde bugün fark ettim oyuna girdiğim an hiç ısınma olmamasına rağmen direk 40 dereceden 90 derece falan gösteriyor başka uygulamalardan baktığımda gene 60 derece yazıyor onun yanlış gösterdiği kesin yani

Kendim ayarlayabiliyorum ama otomatik de kullanıyorum normalde bugün fark ettim oyuna girdiğim an hiç ısınma olmamasına rağmen direk 40 dereceden 90 derece falan gösteriyor başka uygulamalardan baktığımda gene 60 derece yazıyor onun yanlış gösterdiği kesin yani
O uygulama zorun değil silip yerine msi afterburner kullanabilirsin

Silmeden MSI Afterburner kurup onu dene. İşe yararsa sil. Yoksa mecburen manuel olarak ayarlayacaksın. Onu garantiye ver istersen onlar halleder.

Kanka denedimde CPU hep yuksek gozukuyor şu an ama laptop 1 gundur kapatmadim oyun insin diye kapattim şu an dinlensin biraz düzelmezse bakarim

Geri
Yukarı