Omen Gaming Hub uygulamasında GPU gözükmüyor

Ardaus06

Centipat
Daha fazla  
Daha düne kadar Omen Gaming Hub ekranında sıcaklığıyla beraber gözüken GPU bugünden itibaren gözükmemeye başladı.
NVIDIA uygulamasında sıkıntı yok, GPU gözüküyor. Oyunlar da açılıyor ve oynanıyor zaten, ancak ana ekranda durduk yere GPU gözükmeme sebebi nedir?

Ekran Görüntüsü (22).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha düne kadar Omen Gaming Hub ekranında sıcaklığıyla beraber gözüken GPU bugünden itibaren gözükmemeye başladı.
NVIDIA uygulamasında sıkıntı yok, GPU gözüküyor. Oyunlar da açılıyor ve oynanıyor zaten, ancak ana ekranda durduk yere GPU gözükmeme sebebi nedir?

Eki Görüntüle 1888529
o bende de var bayadır yok hatta sanırım eylülden beri pc yi ocakta aldım diyeceklerim bu kadar

İlgilenen varsa bu sürümü indirince düzeliyormuş ama bence kullanıcı olarak eski sürüm arayıp, bulup, bilmediğimiz kaynaklardan indirmek hoş değil. Sürücü/yazılım hatası olabilir belki. Uygulamanın sol alt kısmından FEEDBACK tuşuna basarak geri bildirim verdim. Siz de verirseniz sorunu daha ciddiye alırlar. Kendi yarattıkları sorunu aylardır çözmüyorlar.
Bende tam eski sürümü indirmenizi söyleyecektim. Sen bulmuşsun benim yazdığımı helal olsun.

Hocam bende laptopta film izlerken falan fanları kapatmak istiyorum onu nasıl yaparız?
Yani 30 60 derece arası zaten çalışmasına gerek yok fanların.

Ya bende fanlar çalışıyor ama geçen gün GPU gözükmemeye başladı.
Eski omen hub sürümü yükleyin 2023 haziran gibi

Eski sürüm yükletmiyor illaki microsofttan al diyor sürümü.

Yeni konular

Geri
Yukarı