Omix X400 ve X300 sıfır telefon tarafında fiyat performans mı?

Omix X300 daha iyi bir telefon ama 4000 TL ona vermek yerine ikinci el olarak güzel bir eski amiral gemisi almak daha mantıklı olur, sıfır alacağınız Omix X300 ile ikinci elde alacağınız bir telefon, örnek vermek gerekirse Samsung Galaxy S9+ Plus ya da zorlanırsa Galaxy S10 ile arasında dağlar kadar fark olacaktır.

Omix X300 daha iyi bir telefon ama 4000 TL ona vermek yerine ikinci el olarak güzel bir eski amiral gemisi almak daha mantıklı olur, sıfır alacağınız Omix X300 ile ikinci elde alacağınız bir telefon, örnek vermek gerekirse Samsung Galaxy S9+ Plus ya da zorlanırsa Galaxy S10 ile arasında dağlar kadar fark olacaktır.
İkinci el fiyat performans olarak daha mantıklı evet fakat ikinci el almak her zaman riskli hocam sıfır almak isteyen bir kullanıcı için 4000tl fiyat bandında fiyat performans bir cihaz mı bu bütçelerde daha iyi bir cihaz mevcut mu?

İkinci el fiyat performans olarak daha mantıklı evet fakat ikinci el almak her zaman riskli hocam sıfır almak isteyen bir kullanıcı için 4000tl fiyat bandında fiyat performans bir cihaz mı bu bütçelerde daha iyi bir cihaz mevcut mu?
Maalesef, en iyisi Omix X300 4000 lira bütçede ama o da kazandığınız paraya değmez. Telefonu taksit ile mi alacaksınız?

Maalesef, en iyisi Omix X300 4000 lira bütçede ama o da kazandığınız paraya değmez. Telefonu taksit ile mi alacaksınız?
Hocam ben şuanda ikinci el p40 lite almayı planlıyorum 4 ay garantili olduğunu söylüyor satıcı 2750 Tl o yüzden p40 lite alınabilir diyorum fakat gönlüm sıfır telefondan yana. Sıfır telefonda Taksit oluyor ise taksitle olmuyor ise peşin vade farkı çıkıyor ise taksit yapmam.

Son düzenleme:
Hocam ben şuanda ikinci el p40 lite almayı planlıyorum 4 ay garantili olduğunu söylüyor satıcı pazarlık ile 2750 Tl o yüzden p40 lite alınabilir diyorum fakat gönlüm sıfır telefondan yana. Sıfır telefonda Taksit oluyor ise taksitle olmuyor ise peşin vade farkı çıkıyor ise taksit yapmam.
Xiaomi Mi 9T veya 9T Pro bakabilirsiniz, garantili olanları bulunuyor. Mi 9T Pro her türlü P40 Lite'a göre çok daha iyi.

Xiaomi Mi 9T veya 9T Pro bakabilirsiniz, garantili olanları bulunuyor. Mi 9T Pro her türlü P40 Lite'a göre çok daha iyi.
Baktım hocam fakat bırakın 9t pro yu 9t için garantisiz yurt içi cihazların bile fiyatı absürt şekilde yüksek Realme 7 var birde baktığım 8 ay garantiliydi sanırım fakat oda 3900tl fazla geldi.

Geri
Yukarı