Oyun Omori ve Undertale tarzı oyun önerisi

Hocam Undertale ve Omori psikolojik korku öğeler içeren oyunlar. Undertale hem korku hem "meme" olmuş bir oyun. Kategori olarak bu şekilde geçiyor ama.
Hikaye ağırlıklıdan kastım hikayesi sürekli şekilde sürüyor her adımınızda hikaye sizle geliyor. Herhangi bir görev yaparak hikayeyi devam ettirmiyorsunuz.

Everhood oynamış mıydınız? Undertale ve OneShot gibi bir oyun; hikayesi güzel, karakterleri güzel, atmosferi güzel. Düşmanlarla bir müzik eşliğinde ritmik olarak savaşıyoruz. Düşmanlar ritme göre ışınlar gönderiyor, biz de sağa sola kaçarak ataklarını savuşturuyoruz. Sonra oyunda ilerledikçe düşmanların attığı ışınları yakalayıp onlara geri gönderebilmeye başlıyoruz.

Ama maalesef bu oyun da zamlandı ve 120 TL şu an. Önceden daha ucuzdu. Tabi sonra daha da pahalı olacak. İsterseniz bir bakın gameplay videosuna, beğenirseniz alırsınız;
1:57'den itibaren genel oynanışa bakabilir, 9:14'ten itibaren de bahsettiğim savaş sistemini gözlemleyebilirsiniz.

Everhood oynamış mıydınız? Undertale ve OneShot gibi bir oyun; hikayesi güzel, karakterleri güzel, atmosferi güzel. Düşmanlarla bir müzik eşliğinde ritmik olarak savaşıyoruz. Düşmanlar ritme göre ışınlar gönderiyor, biz de sağa sola kaçarak ataklarını savuşturuyoruz. Sonra oyunda ilerledikçe düşmanların attığı ışınları yakalayıp onlara geri gönderebilmeye başlıyoruz.

Ama maalesef bu oyun da zamlandı ve 120 TL şu an. Önceden daha ucuzdu. Tabii sonra daha da pahalı olacak. İsterseniz bir bakın gameplay videosuna, beğenirseniz alırsınız;
1:57'den itibaren genel oynanışa bakabilir, 9:14'ten itibaren de bahsettiğim savaş sistemini gözlemleyebilirsiniz.

Aynen Everhood güzel oyundur bende Xialon'dan görüp ilgimi çekince almıştım. Tabii bu kadar pahalı değildi oyun.

Öncelikle iyi günler dilerim.
Başlıkta da söylediğim gibi Omori ve undertlae tarzında oyun önerisi arıyorum. Ancak genelde önerilen oyunlar uzaktan yakından bağlantısı olmayan saçma oyunlar. Benim kastım ise cidden Omori ve Undertale'ye benziyen OneShot gibi oyunlar. Bunu dikkate alın.

Deltarune, OneShot, paper's please! Katana Zero oyunlarını oynadım.

Dead Cells ve Undertale fan oyunları oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı